МАФи укладають договори на вивезення сміття

опубліковано 23 бер. 2012 р., 06:11 Столичний діловий портал   [ оновлено 23 бер. 2012 р., 06:20 ]
Відтепер власники малих архітектурних форм сплачуватимуть за утворювані відходи.

Так, упродовж тижня фахівці комунального підприємства «Київкомунсервіс» уклали з підприємцями понад 200 договорів на вивезення побутових відходів.

Нагадаємо, що у січні поточного року депутати Київради прийняли рішення «Про деякі питання здійснення підприємницької діяльності в тимчасових спорудах». Відповідне рішення зобов’язує власників тимчасових споруд (малих архітектурних форм) укладати договори на вивезення побутових відходів.

Зауважимо, що до прийняття цього рішення близько 90% власників МАФів не сплачували за вивезення утворюваних відходів, які потрапляли до контейнерів, розміщених у житловій забудові.

«Ми вдячні підприємцям, які сумлінно поставилися до нововведення. З одного боку це зменшить навантаження на пересічних киян, з іншого – це є наступним кроком міської влади, спрямованим на упорядкування системи поводження з відходами у столиці», – заявив директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Сергій Мельник.

Для підтвердження факту наявності договору на вивезення побутових відходів «Київкомунсервіс» розробив спеціальну картку, захищену голограмою, яка видається безкоштовно на кожен кіоск. У разі її відсутності мешканці можуть дзвонити і повідомляти про це за телефоном гарячої телефонної лінії: 594-77-11.

КМДА

Comments