Людмила Денисюк обговорила з представниками китайських бізнес-кіл нові можливості для співпраці

опубліковано 9 лип. 2013 р., 01:05 Столичний діловий портал
Директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Людмила Денисюк зустрілась з представниками Пекінського відділення Всекитайської Ради з підтримки міжнародної торгівлі (CCPIT-Beijing).

CCPIT-Beijing є представником уряду Китаю та місцевих бізнес-кіл в інших країнах та, головним чином, відповідає за розвиток бізнесу і туризму. Також CCPIT-Beijing є відповідальним співорганізатором щорічних Міжнародних китайських експо-форумів з високих технологій, котрі є одними з найпрестижніших майданчиків демонстрації інноваційних проектів.

Людмила Денисюк зазначила, що співпраця з китайськими урядовими та неурядовими організаціями, представниками бізнесу триває вже не перший рік і є достатньо плідною. А зараз, коли Київ активно розвиває проект створення індустріальних парків та потребує потужних інвесторів для цього, ініціатива від китайських бізнесових кіл є надзвичайно актуальною.

Віце-президент CCPIT Liu Yang (Ліу Янг) підтвердив, що в Пекіні налічується 16 районів і в кожному з них є власні індустріальні парки, котрі у своєму складі мають підприємства легкої промисловості, машинобудування, ІТ-технологій, фармацевтичної галузі та ін. Ліу Янг зазначив, що CCPIT-Beijing може сприяти як в наданні досвіду з питань розбудови таких парків, так і в залученні потенційних місцевих інвесторів.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей щодо створення спільної робочої групи для розгляду напрямків і механізмів співпраці між Києвом та Пекіном та підготовки візиту київської делегації на черговий Міжнародний китайський експо-форум.

Comments