Людмила Денисюк: «Відповідальний бізнес завжди може розраховувати на підтримку міської влади»

опубліковано 5 квіт. 2012 р., 06:12 Столичний діловий портал
Столична влада йде назустріч відповідальному бізнесу та створює максимально комфортні умови для роботи чесних підприємців.

«Ми пішли назустріч столичному бізнесу і продовжили термін подачі заяв на оформлення пайової участі до 1 травня 2012 року. Крім того, підприємці, які подають заяви до цієї дати, отримують 25%-знижку від сплати внеску. Крайні строки подачі заяв – 1 червня поточного року. Якщо ж підприємці не сплатять пайовий внесок до цього дня – їхні тимчасові споруди будуть демонтовані», – поінформувала голова комісії з питань координації заходів щодо впорядкування тимчасових споруд у Києві, начальник Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики Людмила Денисюк.

Вона розповіла, що на оформлення пайових внесків вже подано більше 3 тис. заяв, і до бюджету міста вже сплачено понад 1 млн. 670 тис. грн. Тоді як у 2011 році столична казна отримала 22 млн. грн. від сплати пайових внесків за весь рік.

«У рамках програми впорядкування тимчасових споруд у столиці ми виробили обов’язкові критерії, за якими забороняється встановлювати кіоски. Мова йде про зону у радіусі 20 м від виходів із станцій метро, 1,5-км зону Києва та в’їзні групи до міста тощо. Усі ці вимоги будуть враховані у схемі розміщення тимчасових споруд у столиці», – підкреслила Людмила Денисюк.

КМДА

Comments