Кредитну підтримку для малого бізнесу зроблять більш доступною

опубліковано 5 груд. 2011 р., 08:47 Столичний діловий портал   [ оновлено 5 груд. 2011 р., 09:03 ]

Столична влада найближчим часом планує підвищити доступність і охоплення підтримуючої програми з фінансування малого та середнього бізнесу у співпраці з фінансовими інститутами столиці. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

За його словами, у Києві з 2001 року працюють програми для малого та середнього бізнесу, за якими банк "Хрещатик" компенсує підприємцям відсотки за кредитами на розвиток бізнесу.

«Проте багато підприємців про цю програму просто не знали. Зараз ми максимально доносимо до підприємців, які можливості у них є і як вони можуть їх використовувати», – зазначив Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, у проекті Стратегії розвитку Києва до 2025 року закладено двократне зростання валового регіонального продукту. Це можливо реалізувати за рахунок розвитку малого та середнього бізнесу.

У найближчі два роки місто має намір провести цілий ряд реформ у рамках реалізації програми економічного зростання.

Наприклад, у Києві створять єдину дозвільну службу для підприємців міста, проведуть ревізію адміністративних процедур, скоротять і спростять існуючі норми і процеси. Так, планується полегшити для підприємців процедури відкриття і закриття бізнесу; дозвільні процедури на реконструкцію орендного приміщення; спростити процедури з переведення житлового фонду в нежитловий.

«Ми розуміємо, що для нас зараз першочерговим буде підтримка інноваційних проектів, оскільки потенційний і фактичний ВВП країни практично зрівнялися, і щоб далі розвивати економіку, нам потрібні нові технології. Місто буде активно підтримувати регулярні ярмарки старт-апів і цільові інвестиційні форуми, пов'язані з інноваціями», – зазначив Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, наразі проходять завершальні обговорення пропозицій щодо змін до оновленої редакції Стратегії розвитку Києва до 2025 року.
 

Comments