КМДА планує залучати успішні світові компанії до інвестування в столичні стартап-проекти

опубліковано 3 лип. 2013 р., 23:31 Столичний діловий портал
Київська міська державна адміністрація ставить перед собою завдання залучити успішні світові компанії до інвестування в столичні стартап-проекти і до створення бізнес-інкубаторів. Про це голова КМДА Олександр Попов розповів журналістам за підсумками зустрічі з генеральним директором компанії «Ericsson» в Україні.

«Президент України поставив перед нами завдання створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема, для талановитої молоді. Оскільки з найбільшими труднощами вони стикаються саме на першому етапі реалізації бізнес-ідей, міська влада бачить свою місію в тому, щоб забезпечити їм всебічну підтримку з боку успішних бізнес-структур. Це можуть бути інвестиції в стартап-проекти, створення бізнес-інкубаторів та інші форми взаємодії», – сказав Олександр Попов.

Під час зустрічі сторони обговорили питання можливого співробітництва в галузі впровадження інтелектуальних систем (платіжних, транспортних та інших), розвитку телекомунікаційної інфраструктури Києва. Шведська компанія презентувала свою концепцію SmartCity («Розумне місто»), що передбачає впровадження електронних платіжних систем, інтелектуального вуличного освітлення та електронної системи охорони здоров’я. Крім того, представники компанії «Ericsson» запропонували форми участі в побудові сучасної системи мобільного зв'язку в київському метрополітені.

Нагадаємо, що Програмою Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» пріоритетним напрямком визначена підтримка та захист малого і середнього бізнесу, а також впровадження інноваційних технологій. У рамках реалізації Програми Президента розроблена й реалізується Програма економічних реформ на 2010-2014 роки, якою передбачається, зокрема, розширення та підтримка діяльності мережі бізнес-центрів, бізнес-інкубаторів, інноваційних центрів, технопарків та інших об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва.

Comments