КМДА отримала нову структуру (перелік)

опубліковано 15 бер. 2012 р., 08:28 Столичний діловий портал
15 березня Київська міська рада затвердила нову структуру виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації). За це рішення проголосувало 88 депутатів із 112 присутніх у сесійній залі.

Як підкреслив заступник голови КМДА Олександр Пузанов, який представляв проект рішення на пленарному засіданні Київради, нова структура виконавчого органу буде наближена до оптимальної.

Кількість структурних підрозділів буде скорочено із 39 юридичних осіб до 20, а самі підрозділи стануть крупнішими. З них 15 набудуть статусу департаментів.

«Така оптимізація надасть змогу зменшити тривалість процедур погодження розпоряджень КМДА, скоротити кількість підписів, які необхідно зібрати. Усі ці підписи – бюрократичні бар’єри, які необхідно долати. Аби київська влада працювала ефективніше та надавала мешканцям міста якісні державні послуги, таких перешкод повинно бути менше», – пояснив Олександр Пузанов.

За його словами, найбільші зміни чекають на керівників середньої ланки.

«Керівництво КМДА розпочало скорочення з себе. Кількість заступників голови міськадміністрації вже було зменшено з 18 штатних одиниць, до 6 заступників голови КМДА Олександра Попова. Але навіть зараз керівників у виконавчому органі Київради забагато, однак мало людей, які реально виконують необхідну роботу. Тому зі 153 одиниць керівників структурних підрозділів, їхніх перших заступників та заступників ми плануємо скоротити 73 посади. При цьому витрати на утримання КМДА, тільки за рахунок економії фонду заробітної плати, зменшаться більше, ніж на 15 мільйонів гривень», – зауважив Олександр Пузанов.

Із загальної чисельності КМДА, яка зараз складає 2020 одиниць, планується затвердити 1818 одиниць, тобто скороченню підлягають приблизно 10%. Як того потребує законодавство, усі працівники будуть за 2 місяці попереджені про можливе скорочення у зв’язку із реорганізацією.

СТРУКТУРА
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)

1

Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2

Департамент економіки та інвестицій

3

Департамент соціальної політики

4

Департамент промисловості та розвитку підприємництва

5

Департамент транспортної інфраструктури

6

Департамент фінансів

7

Департамент містобудування та архітектури

8

Департамент будівництва та житлового забезпечення

9

Департамент земельних ресурсів

10

Департамент житлово-комунальної інфраструктури

11

Департамент суспільних комунікацій

12

Департамент культури

13

Департамент охорони здоров’я

14

Департамент комунальної власності м. Києва

15

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

16

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища

17

Головне управління підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (функціонує до 1 серпня 2012 року)

18

Управління охорони культурної спадщини

19

Державний архів м. Києва

20

Служба у справах дітей

 

КМДА


Comments