КМДА оголошує конкурс по залученню інвестора: встановлення сучасних зупинкових комплексів та павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту

опубліковано 12 груд. 2012 р., 02:08 Столичний діловий портал
Конкурс проводиться Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 №528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва», розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 №1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (із змінами) та розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18.06.2012 № 1025 «Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів по встановленню сучасних зупинкових комплексів та павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту».

 

1. Інформація про об’єкт інвестування:

 

1.1. Інвестиційний конкурс проводиться в 2 етапи:

1 етап: встановлення сучасних зупинкових комплексів та павільйонів очікування відповідно до пункту 1.2 даних Умов.

2 етап: встановлення павільйонів очікування з рекламними засобами згідно адресного переліку, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 18.06.2012 № 1025.

1.2. Об’єктом інвестування (інвестиційним проектом) етапу 1 згідно з нижченаведеними умовами є здійснення заходів із встановлення сучасних зупинкових комплексів та павільйонів очікування (об’єктів сучасної транспортної інфраструктури) на зупинках громадського транспорту: 1250 секцій зупинкових комплексів.

Зупинковий комплекс складається із павільйону очікування та кіоску по продажу проїзних документів.

Кіоск по продажу проїзних документів, як об’єкт інвестування, використовується інвестором в тому числі для ведення підприємницької діяльності за виключенням права на розміщення реклами. Павільйон очікування, як об’єкт інвестування, може використовуватись для ведення підприємницької діяльності (розміщення реклами) у випадках, коли переможець конкурсу (інвестор) етапу 2 не встановив рекламні засоби на павільйоні очікування, встановленому ним на відповідній зупинці громадського транспорту згідно умов конкурсу етапу 2.

1.3        Інвестиційний проект сформовано із 25 лотів по 50 об’єктів в кожному.

1.4        Адресний перелік з детальними характеристиками є складовою конкурсної документації.

1.5         Детальна інформація щодо конструкцій секцій зупинкових комплексів  визначається на підставі розробленої проектної документації по кожному із чотирьох типів секцій, погоджених Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

1.6        Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київпастранс» (далі – Замовник) надає Інвестору проектну документацію на чотири типи секцій зупинкових комплексів та павільйонів очікування, які погоджені для встановлення (типи секцій є складовою конкурсної документації) протягом 3 робочих днів з дати набуття чинності інвестиційним договором на умовах компенсації Інвестором її вартості.

1.7        Виготовлення секцій зупинкових комплексів Інвестор здійснює самостійно, відповідно до наданої Замовником проектної документації.

1.8        Встановлення секцій зупинковий комплексів та павільйонів очікування здійснюється з урахуванням вимог та рекомендацій Головного управління містобудування та архітектури (зазначені вимоги та рекомендації є складовою конкурсної документації).

1.9        Основні техніко-економічні показники об'єкту інвестування (секції зупинкових комплексів): 

з/п

Тип споруди*

Кількість,

од.

Вартість  виготовлення однієї секції зупинкового комплексу, грн.

Орієнтовна сума,

 грн.(з ПДВ)

1

Секція зупинкового комплексу архітипу № 1

748

81 125,55

60 681 911,40

2

Секція зупинкового комплексу архітипу № 2

19

101 626,59

1 930 905,21

 

3

Секція зупинкового комплексу архітипу № 3

39

76 777,44

2 994 320,16

4

Секція зупинкового комплексу архітипу № 4

444

73 924,66

32 822 549,04

 

 

РАЗОМ:

1250

 

98 429 685,81

* - можливості розміщення рекламних засобів кожним Інвестором визначаються пунктами 1.1-1.2 цих умов.

1.10. Термін дії інвестиційного договору становить 15 років з моменту набуття ним чинності.

 

2        Укладання з переможцем інвестиційного договору та його істотні умови.

    2.1. Переможець конкурсу (Інвестор) визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів (далі – Комісія) та затверджується  розпорядженням виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

2.1.1.Інвестор зобов’язується профінансувати:

- виготовлення Замовником необхідної проектно-дозвільної документації на розміщення зупинкових комплексів та павільйонів очікування (в разі необхідності);

- виготовлення і встановлення секцій зупинкових комплексів та павільйонів очікування.

2.1.2.Інвестор одноразово фінансує за кожен лот:

- придбання і встановлення Замовником 2 (двох) електронних інформаційних табло на зупинках за адресами, визначеними Замовником, які залишаються у власності Замовника.

- виготовлення і встановлення Замовником на кожен лот по 5 (п’ять) павільйонів очікування, які будуть встановлені на зупинках (до моменту реалізації в повному обсязі етапу 2) за адресами, визначеними Замовником, які залишаються у власності Замовника.

 

з/п

Назва

 

Кількість, од.

Вартість одиниці, грн.

Сума, грн.

(з ПДВ)

1

Електронне інформаційне табло

2

17 190,00

34 380, 00

2

Павільйон очікування

5

4 039,06

20 195,30

 

РАЗОМ:

 

 

54 575,30

 

2.2.                      Зупинковий комплекс залишається у власності Інвестора і використовуються ним для ведення підприємницької діяльності. Інвестор у випадках, передбачених в абзаці 2 пункту 1.2 цих умов, отримує погодження (дозволи) на розміщення об’єктів реклами на загальних підставах. При обрахуванні плати за право розміщення реклами використовується коригуючий коефіцієнт 0,1.

2.3.                      Інвестор забезпечує утримання зупинкових комплексів та посадочних площадок в належному технічному та санітарному стані.

2.4.                      Інвестор зобов’язується забезпечити прибирання зупинки, встановлення урн та контейнерів для сміття, укласти окремий договір на вивіз сміття із зупинки із Замовником або іншим спеціалізованим підприємством.

2.5.                      Інвестор в обов’язковому порядку здійснює реалізацію проїзних документів на всі види громадського транспорту в секціях зупинкових комплексів.

    2.6.Переможець конкурсу сплачує внесок на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, у розмірі 3% від орієнтовної вартості здійснення заходів по кожному окремому лоту (без ПДВ) протягом 12 місяців з дня набуття чинності інвестиційним договором у наступному порядку:

 - 25% - протягом 3 місяців;

 - 25% - протягом 6 місяців;

 - 50% - протягом 12 місяців.

 

3. Основні умови конкурсу:

3.1.Фінансування всіх витрат, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту, здійснюється за рахунок інвестора (виготовлення проектно-дозвільної документації (при необхідності), проектної документації, підключення електроенергії, виготовлення, встановлення та введення в експлуатацію елементів транспортної інфраструктури, утримання зупинок, виготовлення та встановлення електронних інформаційних табло, павільйонів очікування та інших витрат).

3.2. Орієнтовна вартість здійснення заходів по кожному окремому лоту складає близько 3,9 млн. грн. (з ПДВ).

3.3. Фінансування Інвестором зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт на об’єкті інвестування, підключення об’єкта до інженерних мереж, технологічне обладнання та інших додаткових робіт, спрямованих на облаштування об’єкта інвестування.

3.4. Подання учасником конкурсу конкурсних пропозицій здійснюється на лот в цілому.

3.5. Сплата реєстраційного внеску в розмірі 1 700,00 грн. на розрахунковий рахунок № 31515934700001 в ГУ ДКСУ у м. Києві, МФО 820019, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач - ГФУ КМДА. Кошти, сплачені учасником конкурсу в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

3.6. Компенсація організатору конкурсу витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням інвестиційного конкурсу у розмірі 1% орієнтовної вартості здійснення заходів по кожному окремому лоту (без ПДВ), що сплачується Інвестором протягом 10 календарних днів з моменту набуття чинності інвестиційним договором.

3.7. Кошти, сплачені Інвестором в якості компенсації організатору конкурсу витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням інвестиційного конкурсу, поверненню не підлягають.

3.8. Переможцем конкурсу визнається претендент, пропозиції якого відповідають умовам конкурсу, та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади м. Києва.

3.9. Інвестиційний договір укладається протягом 30 календарних днів з дня отримання переможцем конкурсу акцепту конкурсних пропозицій. Якщо протягом 30 календарних днів переможець інвестиційного конкурсу відмовився від підписання договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору, рішення про переможця інвестиційного конкурсу скасовується у встановленому порядку.

      3.12. Протягом 10 календарних днів з дня набуття чинності інвестиційним договором сторони інвестиційного договору визначають Графік реалізації проекту шляхом підписання додаткової угоди до інвестиційного договору, яка буде його невід’ємною частиною.

      3.13. Інвестор зобов'язується щоквартально в письмовій формі подавати Організатору конкурсу та Замовнику інформацію щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів за формою, наданою Організатором конкурсу.

     3.14. Контроль за діяльністю Інвестора з боку Київської міської державної адміністрації здійснюється Замовником.

3.15. У разі невиконання Інвестором умов інвестиційного договору в цілому або окремих його етапів (у т.ч. пп.1.2, 2.4, 2.6, 3.1 - 3.3, 3.6, 3.12, 3.13 умов конкурсу та Графіку реалізації проекту) інвестиційний договір може бути достроково розірваний у наступному порядку:

3.15.1. У разі невиконання Інвестором зобов'язань за інвестиційним договором за пропозицією Організатора конкурсу або Замовника питання розірвання інвестиційного договору виноситься на розгляд Комісії.

3.15.2.Після розгляду Комісією та прийняття нею рішення Організатор конкурсу повідомляє інвестора про:

-      необхідність безумовного виконання умов інвестиційного договору протягом 30 календарних днів;

-      терміни розірвання інвестиційного договору у разі неусунення інвестором порушень його умов.

У разі неусунення інвестором порушень умов інвестиційного договору протягом 37 календарних днів з дня направлення Організатором конкурсу на адресу Інвестора, зазначену в інвестиційному договорі, повідомлення про розірвання, договір буде вважатись розірваним.

3.15.3. У разі усунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору Інвестор листом з копіями підтверджуючих документів або матеріалів повідомляє Організатора конкурсу про виконання фінансових зобов'язань та/або надає Замовнику та Організатору конкурсу інформацію про фактичне виконання робіт згідно умов інвестиційного договору.

     3.16. Замовник зобов’язаний забезпечити місця встановлення секцій зупинкових комплексів відповідно до підписаного Графіку реалізації проекту. В разі незабезпечення Інвестора місцями встановлення зупинковий комплексів, проводиться коригування Графіку реалізації проекту. Можливі майново-правові питання з власниками конструкцій (зупинкових комплексів, павільйонів очікування, рекламних засобів тощо), розміщених на момент оголошення цього конкурсу на зупинках громадського транспорту, в т.ч. їх демонтаж, вирішуються Замовником до моменту встановлення Інвестором зупинкових комплексів або павільйонів очікування згідно умов конкурсу та Графіку реалізації проекту.

      3.17. Протягом 30 (тридцяти) календарних днів після закінчення строку дії інвестиційного договору або його дострокового розірвання Інвестор за власні кошти здійснює демонтаж встановлених об'єктів, що перебувають у його власності.

4. Додаткові умови конкурсу:

4.1.             Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію інвестиційного проекту.

4.2.             Надання учасником конкурсу додаткових пропозицій, спрямованих, зокрема, на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, нових робочих місць.

4.3.             Інвестор повинен використовувати зупинкові комплекси, встановлені ним на зупинках громадського транспорту, лише для продажу проїзних документів та товарів народного споживання.

 

5.                 Основні критерії визначення переможця конкурсу:

5.1.             Найбільш вигідна та надійна схема фінансування проекту.

5.2.             Попередній позитивний досвід  з інвестування подібних проектів.

5.3.             Найкращі умови використання об'єктів інвестування для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.

5.4.              Додаткові пропозиції щодо фінансування встановлення більшої  кількості електронних інформаційних табло та павільйонів очікування, ніж зазначено в п. 2.1.2.

5.5.             Розмір внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

 

6.                 До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

6.1.             Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

6.2.             Не надали відповідних фінансових документів, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

6.3.             Знаходяться в стадії ліквідації.

6.4.             Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

6.5.             Мають заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).

6.6.             Не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів по облаштуванню зупинок з КП «Київпастранс» або інших договорів, які були підписані з Київською міською державною адміністрацією.

7.                 Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 612, тел. 202-72-66, 278-20-26 (понеділок – п’ятниця з 10:00 до 16:00) протягом 14 календарних днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

8. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб протягом 14 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 612, тел. 202-72-66, 278-20-26 (понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00). День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

9. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу на кожен лот окремо

10. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єктів інвестування звертатись за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 612, тел. 202-72-66, 278-20-26 (понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00).

11. У разі зміни дати проведення конкурсу учаснику конкурсу в обов’язковому порядку надсилається повідомлення про дату проведення конкурсу.

 

Comments