КМДА оголошує конкурс по залученню інвестора: будівництво паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури на земельній ділянці на просп. Академіка Палладіна, 23 у Святошинському районі

опубліковано 12 груд. 2012 р., 02:21 Столичний діловий портал
1.  Конкурс проводиться Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва», розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 № 1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (із змінами) та розпорядження Київської міської державної адміністрації від 17.01.2012 № 63 «Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проектів будівництва та експлуатації багаторівневих паркінгів з об'єктами транспортної інфраструктури та обслуговування населення у м. Києві».

2.  Інформація про об’єкт інвестування:

2.1. Об’єктом інвестування є будівництво паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури на земельній ділянці на просп. Академіка Палладіна, 23 у Святошинському районі.

2.2. Складові Об’єкту інвестування:

-будівництво контрольно-пропускних пунктів;

-будівництво (укладання) асфальтного покриття;

-встановлення елементів благоустрою: ліхтарні стовпи, паркан, нанесення паркувальної розмітки тощо;

-встановлення механізованих шлагбаумів;

-встановлення тимчасових споруд для розміщення об’єктів транспортної інфраструктури.

2.3. Реалізація проекту не передбачає спорудження капітальних споруд.

2.4. Орієнтовна площа земельної ділянки – 12 960 кв. м. ( 1,3 га.)

2.5. Техніко-економічні показники об'єкту інвестування:

№ п/п

Назва

Одиниця виміру

Кількість

Орієнтовна вартість, за одиницю (за ), грн., (без ПДВ)

Загальна вартість, грн., (без ПДВ)

1.

Контрольно-пропускні пункти (S=9 м2)

шт.

2

800,00

14 400,00

2.

Асфальтне покриття

м2

12 960

250,00

3 240 000,00

3.

Елементи благоустрою:

ліхтарні стовпи,

паркан

 

шт.

м.п

 

8

550

 

1 245,00

137,0

 

9 960,0

75 350,0

4.

Механізований шлагбаум

шт.

2

8 143,20

16 286,40

 

5

Тимчасові споруди для розміщення об’єктів транспортної інфраструктури (S=30 м2)

 

 

шт.

 

24

 

800

 

576 000,00

 

Орієнтовна вартість будівництва об’єкту

 

 

 

3      931 996,40
 

3. Укладання з переможцем інвестиційного договору та окремі його умови:

3.1. Переможець конкурсу - Інвестор визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів та затверджується розпорядженням Київської міської державної адміністрації.

3.2. Замовником підготовчих (передконкурсних) робіт та замовником будівництва об’єкту інвестування є комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» (далі - Замовник).

3.3. Замовник забезпечує оформлення правовстановлюючих документів на право користування земельною ділянкою, необхідною для будівництва Об’єкту інвестування.

3.4. Будівництво Об’єкту інвестування відбувається відповідно до укладеного інвестиційного договору (та інших пов’язаних договорів/угод) між Інвестором, замовником та організатором конкурсу. Умовами інвестиційного договору, в межах чинного законодавства України, може передбачатись делегування частини прав та обов’язків замовника будівництва Інвестору.

3.5. Замовник та Інвестор розпочинають роботи з будівництва Об’єкту інвестування з моменту оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Роботи з будівництва Об’єкту інвестування мають бути здійсненні протягом 6 (шести) місяців з дня початку робіт.

3.6. Після виконання Інвестором всіх умов інвестиційного договору та введення Об’єкту інвестування в експлуатацію, Інвестор та Замовник, у разі необхідності, опрацьовують можливість оформлення у встановленому порядку права користування земельною ділянкою Інвестором (у тому числі на умовах оренди/суборенди).

3.7. Після виконання Інвестором всіх умов, передбачених інвестиційним договором, та закінчення терміну дії інвестиційного договору, складові Об’єкту інвестування, встановлені в рамках реалізації інвестиційного договору, розподіляються наступним чином:

3.7.1.         контрольно-пропускні пункти, механізований шлагбаум та тимчасові споруди для розміщення об’єктів транспортної інфраструктури залишаються у власності Інвестора;

3.7.2.         асфальтне покриття та елементи благоустрою: ліхтарні стовпи передаються до комунальної власності територіальної громади м. Києва у встановленому порядку.

4. Основні умови конкурсу:

4.1. Фінансування Інвестором усіх витрат, пов’язаних з проектуванням, будівництвом та введенням Об’єкту інвестування в експлуатацію (у разі потреби).

4.2. Здійснення експлуатації та управління паркувальним простором за адресою: просп. Академіка Палладіна, 23 у Святошинському районі.

4.3. Надання учасником конкурсу конкурсного забезпечення – гарантії банку щодо забезпечення виконання ним зобов’язань перед міським бюджетом, які передбачені пп. 4.4. - 4.5.

4.4. Сплата організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва у розмірі не менше 5% від орієнтовної вартості будівництва об'єкту інвестування без урахування ПДВ, що становить 196,60 тис. грн. (сто дев’яносто шість тисяч шістсот гривень), у разі визнання учасника переможцем та сплачуються Інвестором не пізніше 10 (десяти) робочих днів з дня укладання інвестиційного договору.

4.5. Компенсація організатору конкурсу витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням інвестиційного конкурсу, у розмірі 1% від орієнтовної вартості будівництва об'єкта без урахування ПДВ, що становить 39,32 тис. грн. (тридцять дев’ять тисяч триста двадцять гривень), у разі визнання учасника переможцем, сплачується протягом 10 (десяти) робочих днів з дня набрання чинності інвестиційним договором.

4.6. Кошти, сплачені Інвестором в якості компенсації організатору конкурсу витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням інвестиційного конкурсу, у розмірі 1% від орієнтовної вартості будівництва об'єкта інвестування без урахування ПДВ, поверненню не підлягають.

4.7. Компенсація переможцем конкурсу замовнику:

4.7.1.        виконання підготовчих (передконкурсних) робіт, розробки орієнтовних техніко - економічних показників, передпроектних пропозицій, що сплачується/відшкодовується замовнику відповідно до представленого ним кошторису не пізніше 10 (десяти) робочих днів з дня набрання чинності інвестиційним договором;

4.7.2.        оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, необхідну для реалізації проекту та витрат на її утримання (орендна плата та/або інші платежі за право користування земельною ділянкою) буде відшкодовуватись Інвестором до припинення взаємних зобов’язань між Інвестором та замовником відповідно до представлених кошторисів, але не пізніше 10 (десяти) робочих днів з надання Інвестор у відповідних документів;

4.7.3.        витрати, зазначені у п. 4.1. будуть відшкодовуватись Інвестором відповідно до представлених кошторисів, але не пізніше 10 (десяти) робочих днів з надання Інвестор у відповідних документів.

Кошти, сплачені Інвестором в якості компенсації, поверненню не підлягають.

4.8. Сплата реєстраційного внеску в розмірі 1 700,00 грн. (одна тисяча сімсот гривень) на розрахунковий рахунок №31515934700001 в ГУ ДКСУ у м. Києві, МФО 820019, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач – ГУ ДКСУ у м. Києві. Кошти, сплачені учасником конкурсу в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

4.9. Переможцем конкурсу визнається учасник, пропозиція якого відповідає умовам конкурсу, та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади м. Києва.

4.10. Інвестиційний договір укладається протягом 30 календарних днів з дня отримання переможцем конкурсу акцепту конкурсних пропозицій. Якщо протягом 30 календарних днів переможець інвестиційного конкурсу відмовився від підписання договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору, рішення про переможця інвестиційного конкурсу скасовується у встановленому порядку.

4.11. Термін дії інвестиційного договору становить 5 (п’ять) років з моменту набуття ним чинності. При реалізації інвестиційного проекту необхідно враховувати, що земельна ділянка по просп. Академіка Палладіна, 23 у Святошинському районі підпадає під пляму забудови перспективної лінії метро та відповідно до перспективної транспортно-пішохідної схеми по даній території проходить місцевий проїзд просп. Палладіна.

4.12. Термін дії права користування земельною ділянкою Інвестором (оренда/суборенда), у разі його оформлення у встановленому порядку, не має перевищувати терміну дії інвестиційного договору.

4.13. Протягом 30 (тридцяти) робочих днів після закінчення строку дії інвестиційного договору або його дострокового розірвання Інвестор за власні кошти здійснює демонтаж встановлених ним складових Об'єкту інвестування, що знаходяться у його власності.

4.14. Після укладання інвестиційного договору Інвестор  спільно із замовником укладає всі інші угоди, необхідні для реалізації інвестиційного проекту згідно чинного законодавства.

4.15. Переможець конкурсу (Інвестор ) зобов’язується щоквартально в письмовій формі подавати організатору конкурсу інформацію щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів за формою, наданою організатором конкурсу.

4.16. Організатор конкурсу має право розірвати договір в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Інвестор ом зобов’язань, передбачених пп. 4.1.-4.2., 4.4 - 4.7. умов конкурсу, або інших умов інвестиційного договору.

4.17. У разі невиконання Інвестором зобов’язань за інвестиційним договором за пропозицією організатора конкурсу або замовника питання розірвання інвестиційного договору виноситься на розгляд Комісії.

4.18. Після розгляду Комісією та прийняття нею рішення організатор конкурсу повідомляє Інвестор а про:

4.18.1.    необхідність безумовного виконання умов інвестиційного договору протягом 30 календарних днів;

4.18.2.    терміни розірвання інвестиційного договору у разі не усунення Інвестором порушень його умов.

У разі не усунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору протягом 37 календарних днів з дня направлення організатором конкурсу на адресу Інвестор а, зазначену в інвестиційному договорі, повідомлення про розірвання, договір буде вважатись розірваним.

4.19. У разі усунення Інвестор ом порушень умов інвестиційного договору Інвестор  листом повідомляє організатора конкурсу та замовника виконання робіт з будівництва об’єкту інвестування про виконання фінансових зобов’язань та надає інформацію про фактичне виконання робіт згідно умов інвестиційного договору.

5. Додаткові умови конкурсу:

5.1. Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію інвестиційного проекту.

5.2. Надання учасником конкурсу найвигідніших умов сплати організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

5.3. Надання учасником конкурсу додаткових пропозицій, спрямованих, зокрема, на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, нових робочих місць.

6. Основні критерії визначення переможця конкурсу:

6.1. Найкращі пропозиції щодо розміру внесків, спрямованих на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

6.2. Найбільш вигідна та надійна схема фінансування проекту.

6.3. Найбільша частка власних коштів, що вкладаються учасником у фінансування об'єкта інвестування.

6.4. Надійність учасника, як визначається на підставі представленої фінансової звітності та серйозність його намірів.

6.5. Найкращі умови використання об’єкта інвестицій для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.

7. До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

7.1. Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

7.2. Не надали відповідних фінансових документів, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

7.3. Знаходяться в стадії ліквідації.

7.4. Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

7.5. Мають заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).

7.6. Не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або пов'язані з особами, що не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або інших договорів, які були підписані з Київською міською державною адміністрацією.

8. Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 612, тел. 202-72-66, 278-20-26 (понеділок – п’ятниця з 10:00 до 16:00) протягом 14 календарних днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

9. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб протягом 14 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 612, тел. 202-72-66, 278-20-26 (понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00).

10. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єктів інвестування звертатись за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 612, тел. 202-72-66, 278-20-26 (понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00).

11. У разі зміни дати проведення конкурсу учаснику конкурсу в обов’язковому порядку надсилається повідомлення про дату проведення конкурсу.

 

Comments