Кількість столичних підприємств, що отримують відшкодування ПДВ

опубліковано 20 груд. 2011 р., 00:42 Столичний діловий портал

«Наразі, за деклараціями жовтня, 30 платників податків Києва автоматично отримають бюджетне відшкодування податку на додану вартість на суму 213 млн. грн., у порівнянні з 3-ма «підприємствами-першачками» на початку року» – повідомила Голова Комісії з проведення реорганізації ДПА у м. Києві, директор Департаменту податкового контролю ДПС України  Ірина Носачова.

За словами Голови Комісії, багато столичних фірм та компаній докладають чималих зусиль, щоб відповідати критеріям автоматичного відшкодування. Насамперед підприємства намагаються покращити рівень заробітної плати працівників, тим сам – подолати найбільш проблемний критерій.

Як зазначила Ірина Носачова, за період дії Податкового кодексу у Києві в автоматичному режимі відшкодовано понад 455 мільйонів гривень 48 підприємствам, з них 10 підприємств отримують його систематично.

Загалом за 11 місяців 2011 року столичні платники податків задекларували до відшкодування 7 мільярдів 290 мільйонів гривень ПДВ. На рахунки платників відшкодовано 5 мільярдів 466 мільйонів гривень, що майже на 1,3 млрд. грн. більше у порівнянні з минулим роком. 

ДПА у м. Києві

Comments