Київ знизив витрати на соціальну рекламу у 5 разів

опубліковано 19 бер. 2013 р., 00:17 Столичний діловий портал

Як повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації – керівник апарату Олександр Пузанов, київська влада знизила витрати бюджету на розміщення соціальної реклами майже у 5 разів.

«Вартість вдалося зменшити за рахунок ретельного планування соціальних медіа-кампаній та виваженого підходу до обсягів розміщення, без впливу на якість виконання соціальних програм», – розповів Олександр Пузанов.

У 2012 році в якості соціальної реклами Київ розміщував матеріали, що спрямовані на протидію расизму та насильству у сім’ї; які пропагують здоровий спосіб життя, безпеку на дорозі, турботу, увагу та захист дітей, боротьбу зі СНІДом тощо. Крім того, до соціальної реклами належать інформаційні матеріали до загальнодержавних та загальноміських свят – інформація про місця проведення святкових заходів і привітання киян та гостей міста Києва.

За даними Олександра Пузанова, витрати на соціальну рекламу послідовно знижувалася протягом останніх років. Так, у 2012 році на розміщення було витрачено 4,4 млн. грн., тоді як у 2009 році – 20,9 млн. грн.

Вартість розміщення соціальної реклами в Києві, млн. грн.


Comments