Київ визнали найпривабливішим європейським містом для туристів

опубліковано 16 лист. 2012 р., 00:41 Столичний діловий портал
TripAdvisor - міжнародний туристичний ресурс - склав рейтинг європейських міст, які можуть похвалитися найбільш швидкозростаючою популярністю серед мандрівників і туристів.

Київ і сусідня з ним Москва опинилися в числі тих, які приваблюють туристів з кожним роком все більше і більше. Значно частіше стали цікавитись в туристичному плані Санкт-Петербургом.

У числі популярних серед туристів європейських напрямків є італійський Неаполь і шотландський Глазго. Стрімко набирає популярності й іспанська Валенсія, а в Північній Ірландії туристи більше почали цікавити пам'ятками Белфаста, а ось популярність серед англійських напрямків все більше зростає у Ліверпуля, пише Біржовий лідер.

Розглядаючи картину туризму у світовому масштабі, то найбільш стрімкі темпи розвитку демонструє аргентинське місто-порт Мар-дель-Плата, а друге місце у багатонаселеного бразильського міста Сан-Паулу. Українська столиця виявилася не лише європейським лідером, але і одним з лідерів на глобальному рівні, посівши третю позицію в списку. Позитивну тенденцію підхопили уругвайський Монтевідео і австралійський Перт. Другу половину першої десятки зайняли відразу два мексиканські міста - Мехіко та Гвадалахара. Все більший інтерес туристи виявляють до австралійського Хобарта, а закривають Топ-10 світових туристичних напрямків Москва і Турин.

Нагадаємо, український уряд сподівається, що до 2025 року кількість туристів у Київ зросте до 5 млн.

Comments