Київ відвідали представники дозвільних центрів із регіонів України

опубліковано 23 лист. 2012 р., 00:29 Столичний діловий портал
У Києві відбулася конференція «Нове законодавство про адміністративні послуги та кращі практики», присвячена питанням функціонування й удосконалення дозвільної системи.

У роботі конференції взяли участь представники Міжнародних організацій, Київської міської державної адміністрації, Міністерства економіки і торгівлі України та представники Центрів надання адміністративних послуг з різних регіонів України.

Учасників зустрічі ознайомили з державною політикою у сфері надання адміністративних послуг, а також з нещодавно ухваленим Законом України «Про адміністративні послуги». Також відбувся обмін досвідом представників міст щодо створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг.

Окрім того, всі учасники конференції відвідали столичний Міський дозвільний центр, розташований у Дніпровському районі Києва, та ознайомилися з принципами його роботи.

Нагадаємо, як повідомляли у Головному управлінні регуляторної політики та підприємництва, з початку року Міським дозвільним центром спільно з районними центрами надання адмінпослуг розглянуто понад 620 тисяч звернень мешканців.

Comments