Київ та Тель-Авів відкривають нові горизонти інвестиційної співпраці

опубліковано 19 вер. 2012 р., 04:08 Столичний діловий портал
Ізраїльський бізнес розцінює Київ як цікавий та перспективний інвестиційний ринок. Найпотужніші компанії з Тель-Авіву зацікавлені у співпраці з українською столицею за найрізноманітнішими напрямами: будівництво, інфраструктура, водопостачання, екологія та медицина. Про це йшлося під час офіційної зустрічі голови КМДА Олександра Попова з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Реувеном Дін Елем. Голова КМДА передав дипломатові пакет інвестиційних пропозицій, який напрацювала столиця, і закликав виступити посередником у налагодженні контактів з представниками ізраїльських бізнес-кіл.

«У нас є конкретні пропозиції для зацікавлених інвесторів з вашої країни. Ми окреслили для себе пріоритетні напрямки розвитку Києва і готові презентувати їх на міжнародному рівні. Переконаний така співпраця буде корисною та взаємовигідною. Настав час коли Київ та Тель-Авів відкриють для себе нові горизонти інвестиційної співпраці», – наголосив Олександр Попов.

Зі свого боку ізраїльський дипломат висловив готовність та бажання посприяти в організації двостороннього економічного форуму. За його словами в інвестиційній співпраці з Києвом зацікавлений не лише бізнес але й держава Ізраїль.

«Ми уже реалізували дуже цікавий інвестиційний проект у Вінниці, де за кошти Ізраїлю був збудований сучасний медичний центр. Однак ми робимо ставку передусім навіть не на сучасне оснащення, яким безумовно обладнані наші центри, а на рівень підготовки самих лікарів. Переконаний, схожий проект ми могли б реалізувати і в Києві. Нам цікаві усі ваші пропозиції, зокрема, напрямки водопостачання, будівництва очисних споруд, екології і звичайно – культурна співпраця», – сказав під час зустрічі Реувен Дін Ель.

Comments