Київ та Стокгольм укріплюватимуть дружбу та співпрацю, започатковані на ЄВРО 2012

опубліковано 23 вер. 2012 р., 23:43 Столичний діловий портал
23-24 вересня голова КМДА Олександр Попов здійснить робочий візит до столиці Королівства Швеція. Під час поїздки у Стокгольмі відбудеться зустріч очільників Києва та Стокгольму і підписання договору про нові напрямки співпраці. Крім того, делегація Київської міськдержадміністрації вивчить досвід Стокгольму у застосуванні сучасних енергозберігаючих і сміттєпереробних технологій та проведе попередні переговори щодо можливості їхнього застосування в українській столиці за участю інвесторів зі Швеції.

Також делегація з української столиці проведе двосторонній економічний форум та запропонує шведським представникам бізнес-кіл низку конкретних інвестиційних проектів у Києві. Зокрема, у туристичній галузі.

Так, під час форуму планується підписання угод про співпрацю між туроператорами Києва та Стокгольму, а також про проведення спільного молодіжно-спортивного щорічного фестивалю на Трухановому острові «Рок-січ», автором та ініціатором якого виступив відомий музикант та громадський діяч Олег Скрипка.

У рамках візиту відбудеться зустріч Олександра Попова із представниками асоціації шведських футбольних уболівальників. Останнім буде офіційно вручено сертифікат про встановлення рекорду із найбільшого кемпінгу за весь час проведення Чемпіонатів Європи з футболу.

Нагадаємо, під час Євро 2012 Київ відвідали близько 15 тисяч уболівальників зі Швеції. Більшість з них проживали у фан-кемпінгу на Трухановому острові. Під час матчу Україна-Швеція у наметовому містечку одночасно мешкали 5 тисяч 453 уболівальники, що й стало офіційним рекордом.

КМДА

Comments