Київський інвестиційний форум – вагомий показник ефективності реалізації стратегії розвитку міста до 2025

опубліковано 29 бер. 2012 р., 03:28 Столичний діловий портал
Київський інвестиційний форум – вагомий показник того, як просувається реалізація стратегії розвитку міста до 2025 року. Про це сьогодні під час відкриття Форуму заявила директор фонду «Ефективне управління» Наталя Ізосімова.

У своєму виступі вона зазначила, що форум відбувся виключно завдяки ініціативі та лідерству Київської міської державної адміністрації.

«Сьогоднішній Форум – вагомий показник ходу реалізації стратегії розвитку Києва до 2025 року. Він свідчить про те, що ця стратегія – реальний, прикладний, націлений на конкретні і практичні результати документ. І форум, як важливий етап реалізації стратегії, дає впевненість у тому, що за 15 років Київ вийде на один щабель з Європейськими столицями за рівнем розвитку економіки і якості життя», – підкреслила Наталія Ізосімова.

Вона зазначила, що у всьому світі розвиток міст лише частково фінансується з міського бюджету, водночас, зазвичай, головне джерело капітальних вкладень – це кошти приватного бізнесу.

«Тільки приватний бізнес здатний забезпечити ефективне впровадження сучасних підходів і нових технологій в усі сфери життєдіяльності міста. Тільки приватні інвестиції здатні забезпечити прорив», – розповіла пані Ізосімова.

Також вона зазначила, що всі інвестиційні проекти, представлені на форумі, важливі для Києва і киян.

«Всі ці проекти були ретельно відібрані. Головним критерієм відбору були очікування киян, що вивчалися як методом опитування громадської думки, так і в процесі громадського обговорення Стратегії розвитку Києва», – повідомила директор фонду «Ефективне управління».

Вона також додала, що всі представлені проекти відкривають нові можливості не тільки для Києва, а й для інших міст та регіонів України.

«Київ – не лише адміністративна столиця, це значна частина економіки всієї країни. А значить інвестиції, залучені до Києва, дадуть поштовх економічному зростанню всієї країни», – зазначила Наталія Ізосімова.

КМДА

Comments