Київська влада закликає бізнес бути соціально відповідальним та приєднатися до проекту «Картка киянина»

опубліковано 16 лип. 2013 р., 23:32 Столичний діловий портал
Нещодавно відбулася нарада під головуванням першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка з представниками великих торговельних мереж столиці, котрі ще не приєдналися до проекту «Картка киянина». Керівництву супермаркетів роз’яснили суть проекту, котра полягає в наданні знижок малозабезпеченим категоріям мешканців столиці на придбання продовольчих і непродовольчих товарів за «Карткою киянина».

За словами першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, розмір знижок у кожній торговельній мережі може визначатися окремо, але має бути не нижчим від 7%.

Також міська влада має намір розширити мережу аптечних закладів, які надаватимуть знижки на придбання лікарських засобів держателям картки. Суттєве розширення планують здійснити шляхом залучення комерційних аптек до участі у проекті «Картка киянина».

Директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Людмила Денисюк зазначила, що київська влада покладає великі сподівання на реалізацію проекту «Картка киянина» і пропонує соціально відповідальному бізнесу підтримати цю ініціативу міської влади.

«На сьогоднішній день власники такої картки вже користуються пільгами під час придбання ліків в аптеках. Я дуже сподіваюся, що наступним кроком після цієї наради буде підписання меморандуму про співпрацю з новими торгівельними мережами. Упевнена, що в такому важливому для міста проекті в майбутньому візьмуть участь не менше 90% всіх торгових продовольчих мереж, які працюють у Києві», – висловила переконання Людмила Денисюк.

Comments