Київ презентував свої інвестиційні можливості на Міжнародній виставці з нерухомості MIPIM

опубліковано 6 бер. 2012 р., 23:25 Столичний діловий портал

Київська міська державна адміністрація презентувала свій стенд на найбільшій Міжнародній виставці з нерухомості MIPIM у Каннах. Київська делегація на чолі з заступником голови КМДА Русланом Крамаренком протягом 6-9 березня презентуватимуть інвестиційні можливості української столиці представникам світового бізнесу.

«Ми зробили масштабну презентацію Києва і можливості інвестувати в місто. Крім того, наш стенд дозволяє ознайомитися з основними напрямками Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Такої «концентрації мільярдів» немає, мабуть, на жодній виставці. Якщо хоча б кожен десятий з відвідувачів виставки, зацікавиться Києвом, це вже буде величезний прорив. Краснодарський край, наприклад, минулого року за один день роботи на цій виставці підписав договорів на 1 мільярд доларів США», — зазначив Руслан Крамаренко.

MIPIM – провідна європейська інвестиційна виставка комерційного будівництва. Вона щорічно збирає на площі 18000 кв. метрів понад 17000 ключових гравців ринку нерухомості. Учасниками MIPIM також є представники влади, девелопери, консультанти, архітектори.

Comments