Київ представив свій стенд на Міжнародній туристичній виставці ITB Berlin 2013

опубліковано 6 бер. 2013 р., 06:43 Столичний діловий портал
Сьогодні, 6 березня, у рамках Міжнародної туристичної виставки ITB Berlin 2013 відбулося урочисте відкриття Національного стенду України, а також стенду міста Києва, який був організований за підтримки GIZ та Управління туризму Київської міської державної адміністрації. В урочистому відкритті стенду столиці України взяв учать перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

«Участь Києва у виставці ITB Berlin 2013 є надзвичайно важливою для презентації містом своїх можливостей на міжнародній арені. Крім того, столиця України – це сучасний мегаполіс, який має всі можливості для розвитку бізнесу, а також умови для відпочинку та розваг», – зауважив Олександр Мазурчак.

На Міжнародній туристичній виставці ITB Berlin 2013 Київ представляють фахівці Управління туризму Київської міської державної адміністрації. Під час презентації учасники виставки дізналися багато цікавого про стародавній Київ, його історію, таємниці та унікальність.

Також кожний мав змогу взяти участь у вікторині «Що ти знаєш про Київ?» та отримати подарунки від представників столиці України.

Цього року експонентами стенду України стали Київ, Харків, Донецьк, Севастополь, Крим, Одеса, Черкаси, Львів, Луцьк та Буковина-Поділля.

Comments