Київ представить масштабні інвестиційні проекти на українсько-австрійському бізнес-форумі у Відні

опубліковано 22 бер. 2013 р., 01:07 Столичний діловий портал
21-24 квітня у столиці Австрії триватимуть Дні Києва у Відні, у рамках яких відбудеться українсько-австрійський бізнес-форум. Під час форуму австрійським компаніям будуть представлені інвестиційні проекти української столиці.

За словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, у 2012 році Київ отримав 2 млрд. доларів США прямих іноземних інвестицій – це 50% усіх інвестицій в економіку України. Основний потік інвестицій припав на фінансовий сектор, торгівлю, нерухомість і будівельну галузь. Доходи бюджету міста у 2012 році склали 2,03 млрд. доларів США, при цьому Київ сьогодні формує більше 20% валової доданої вартості України.

«Київ – європейське місто, що інтенсивно розвивається. Сьогодні це не тільки адміністративний, але й фінансовий, науковий, туристичний і культурний центр України. У Києві зосереджені 2/3 всіх банківських активів, понад 45% імпорту і 17% експорту країни. Наразі згідно зі Стратегією розвитку Києва до 2025 року за 9 основними ініціативами місто готує інвестиційний портфель проектів на понад 22 мільярди доларів США, тож європейським бізнесменам буде з чого вибрати», – заявив Руслан Крамаренко.

За його словами, цього року вже будуть реалізовані такі значущі для міста інвестиційні проекти, як облаштування Поштової площі, мобільний зв’язок у метро, атракціон «Колесо огляду» біля Музею води – загальна сума інвестицій понад 150 млн. грн.

На українсько-австрійському бізнес-форумі представлять будівництво 4-ї гілки метро на Троєщину, інноваційний парк «Bionic Hill» та індустріальний парк у Деснянському районі, діловий район «Київ-Сіті», низку інфраструктурних проектів.

Comments