Київ повинен стати туристичним центром гарних вражень та здійснення мрій

опубліковано 26 вер. 2012 р., 08:20 Столичний діловий портал
Важливою складовою інтенсивного туристичного руху і, як наслідок – розвитку туризму, є організація промо- та прес-турів для представників закордонних і українських засобів масової інформації, а також збільшення щорічних івент-заходів у столиці (виставки, фестивалі, ярмарки). Про це під час круглого столу, присвяченому питанням розвитку туризму в столиці, зауважила начальник профільного управління Тетяна Слишик.

«Для підвищення туристичної привабливості у більшості європейських міст з початком зимових свят відкриваються святкові ярмарки, де не тільки продають сувеніри, прикраси, їжу і напої, а й створюють казковий настрій та атмосферу свята. Україна багата традиціями та святами і Київ повинен стати туристичним центром гарних вражень й здійснення мрій. Вже цього року з Дня Святого Миколая до свята Різдва Христового ми плануємо організувати з належною про-підтримкою для туристів «Різдвяне селище» та «Різдвяний ярмарок»», – повідомила Тетяна Слишик.

Також вона зауважила, що наразі у столичній адміністрації розробляють Міську цільову програму розвитку туризму в Києві. Вона передбачатиме подальшу розбудову туристичних об’єктів та розвиток туристичної інфраструктури.

Крім того, вже з наступного року на столичних вулицях запрацює схема розташування місць паркування, стоянок і зупинок туристично-екскурсійного транспорту, які будуть позначені відповідними інформаційними знаками. Уже до кінця року роботи з розробки й впровадження схеми туристичних зупинок у Києві будуть завершені.
Comments