Київ отримав нагороду як лідер електронного врядування

опубліковано 31 жовт. 2013 р., 00:22 Столичний діловий портал
Київ отримав нагороду як лідер електронного врядування 29 жовтня в рамках Міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні».
Київську міську державну адміністрацію відзначено нагородою «ЛЕВ-2013» як переможця Національного конкурсу реалізованих проектів у сфері електронного урядування. Київ нагороджено за два проекти: «Створення єдиного інформаційного простору територіальної громади міста Києва» (номінація «Електронні інструменти управління територіальною громадою») та «Міський веб-портал адміністративних послуг» (номінація «Електронні сервіси»).

«Дуже приємно, що наша ініціатива щодо створення для киян доступних та зручних електронних сервісів була оцінена належним чином. Ми плануємо взяти участь і в новому конкурсі проектів, який відбудеться у 2014 році», – зазначив заступник голови КМДА – керівник апарату Олександр Пузанов. За його словам, до складу журі конкурсу увійшли науковці, представники державних органів влади та міжнародні експерти. Загалом на конкурс було подано 45 кейсів за трьома номінаціями. Метою конкурсу було виявлення та поширення на регіональних рівнях кращих практик із впровадження інформаційних технологій, які спрямовані на підвищення ефективності управління територіальною громадою, розвиток електронної демократії, розширення електронних сервісів для населення та підприємців.

Як повідомлялося, з 1 липня в Києві працює міський портал громадського контролю, який пропонує користувачам розширені можливості щодо візуалізації звернень громадян та статистичний аналіз даних. У жовтні запущено безкоштовний мобільний додаток для iOS та Android, який надає користувачам можливість цілодобового відправлення скарг, подяк і пропозицій до єдиної міської системи з роботи зі зверненнями громадян.

Comments