Київ – перший серед регіонів у рейтингу оцінки результатів діяльності за 2011 рік

опубліковано 5 бер. 2012 р., 00:02 Столичний діловий портал

Київ посів перше місце у рейтингу оцінки результату діяльності регіонів за 2011 рік. Про це сьогодні повідомив Олександр Попов під час розширеного засідання Колегії КМДА.

«За інформацією Держкомстату, Київ посів перше місце у рейтингу діяльності регіонів за 2011 рік. Оцінювання проводилось окремо у кожній галузі і загалом. При цьому статистика показала, що є і проблемні питання – ми це об’єктивно розуміємо. Саме тому ми маємо проаналізувати усі наші недоопрацювання, визначити перспективні напрямки діяльності на поточний рік та спрацювати ще ефективніше», – підкреслив Олександр Попов.

Він додав, що це не єдиний позитивний рейтинг Києва за попередній рік.

«Міжнародні рейтингові агентства також підвищили рейтинг Києва. Ми увійшли до першої сотні міст, посівши 58 місце, в інвестиційному рейтингу, а також у рейтингу оцінки бізнес-середовища. Серед найбільш шанованих 100 міст у світі, ми займаємо 56 місце. Варто зазначити, що з цим показником ми обійшли навіть Дубаї, Шанхай та Лос-Анджелес. Це говорить про те, Київ має міцну тенденцію до покращення свого іміджу та користується світовою довірою щодо його позитивних перспектив», – зауважив голова КМДА.

При цьому він зазначив, що Київ має й інші оцінки діяльності.

«Зовсім протилежну ситуацію ми маємо в рейтингу міст за якістю життя. Тут Київ посів 161 місце. Коли ми формували план стратегічного розвитку міста, ми врахували цей показник, і поставили за мету покращити цей рівень. Тож, одним з основних завдань столичної влади на 2012 рік є посилення та стабілізація соціального захисту киян», – наголосив Олександр Попов.

КМДА

Comments