Кияни їздитимуть у сучасних потягах метро

опубліковано 24 груд. 2012 р., 23:30 Столичний діловий портал
Столична влада планує провести серйозну модернізацію рухомого складу київського метрополітену у 2013-2014 роках.

Так, за словами заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, у поточному році було розпочато реалізацію проекту комплексної модернізації вагонів метрополітену за рахунок коштів у рамках цільових зелених інвестицій (за Кіотським протоколом).

«Відповідно до цього проекту ми плануємо отримати 95 сучасних вагонів, які в подальшому планується експлуатувати на Святошинсько-Броварській лінії», – зауважив Анатолій Голубченко.

Він додав, що всередині грудня генеральний виконавець робіт – ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» вже отримав аванс у розмірі 300 млн. грн. Ще 380 млн. грн. надійдуть на рахунки підприємства найближчими днями.

Відповідно до календарного плану виконання робіт, до липня 2013 року передбачено завершити поставку обладнання та устаткування для дослідного потягу (5 вагонів), зокрема і японського виробництва. До вересня 2013 року заплановано виготовити дослідний потяг та відправити його для проведення дослідних випробувань, а до кінця наступного року планується модернізувати ще 15 вагонів.

Comments