Керівництво Деснянського району підтримає підприємців малого та середнього бізнесу

опубліковано 3 лип. 2013 р., 23:43 Столичний діловий портал
2 липня, голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко відвідав видавничо-поліграфічний комплекс «Новий друк» та поспілкувався з колективом підприємства.

У ході зустрічі керівник району також ознайомився з виробництвом поліграфічної продукції та видавничою діяльністю підприємства. У підсумку Станіслав Прокопенко зазначив, що завдання влади – підтримувати такі підприємства та створювати нові робочі місця, що у свою чергу дозволить наповнювати державний бюджет.

Також голова Деснянського райдержадміністрації наголосив, що створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу є одним із пріоритетних завдань Президента України Віктора Януковича. Цей напрямок розвитку передбачено Програмою «Україна для людей» та Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Видавничо-поліграфічний комплекс «Новий друк» працює на ринку України з 1997 року. Виробництво налічує 75 одиниць найсучаснішого нового обладнання, розташовується на власних офісно-виробничих площах у 25 тис. кв. м. Усього зайнято у виробництві 500 висококваліфікованих фахівців. Серед продукції «Нового друку» – бортові журнали в літаках; етикетки, упаковки в супермаркетах, аптеках, парфумерних магазинах; рекламні проспекти продуктових і технічних маркетів; подарункові видання книг, календарів, буклетів; проспекти, листівки для офісів, банків і виставок, а також випуск газет і журналів.

Comments