Із закінченням термінів сплати пайової участі в столиці демонтували понад тисячу МАФів

опубліковано 19 груд. 2012 р., 23:33 Столичний діловий портал

У Головному управлінні контролю за благоустроєм повідомили, що із закінченням 1 вересня термінів сплати пайової участі було посилено роботу з демонтажу незаконно розміщених малих архітектурних форм на території міста.

Так, лише за останні три місяці силами працівників КП «Київблагоустрій» спільно з районними держадміністраціями було демонтовано понад тисячу тимчасових споруд.

Зауважимо, що більшість демонтованих МАФів були встановлені з порушеннями правил благоустрою. Зокрема, були демонтовані кіоски на територіях, що прилягають до станцій метрополітену, на зупинках громадського транспорту, інженерних мережах, зелених зонах та біля навчальних закладів (кіоски, що здійснювали торгівлю алкогольними виробами), а також відповідно до скарг та звернень мешканців міста. 

Особлива увага приділялась своєчасному звільненню території міста від об’єктів сезонної торгівлі, терміни дії якої закінчились 31 жовтня. Унаслідок проведеної роботи силами самих власників демонтовано 727 об’єктів сезонної торгівлі.

Comments