І знову питання ліків та перевезення пасажирів лідирують на засіданні Експертно-апеляційної ради при Держпідприємництві

опубліковано 3 жовт. 2012 р., 02:00 Столичний діловий портал
Експертно-апеляційна рада 2 жовтня 2012 розглянула 58 справ. Із загальної кількості у 70% випадків були прийняті рішення задовольнити скарги ліцензіатів, і залишити їм ліцензії.


Найбільше скарг було від ліцензіатів-автоперевізників (19) та власників ліцензій на право роздрібної торгівлі лікарськими засобами (22). Також розглядалися справи арбітражних керуючих, підприємців, які займаються фумігацією та інші. Справи автоперевізників та аптекарів були розглянуті з особливою увагою, оскільки йдеться про безпеку пасажирів та здоров’я громадян.

«Ми ввели декларативний принцип отримання ліцензії для аптекарів. Тому вимагаємо, якщо є декларативний принцип – порушувати не можна!, - каже Голова Експертно-апеляційної ради Михайло Бродський. – І на здоров’ї громадян заробляти не можна. Ліки – це не товар! Тут головні пацієнти. Тому, якщо перевіряючими органами виявлено продаж рецептурних ліків без рецепту або порушені умови їх зберігання, ліцензія беззаперечно анулюється».

Експертно-апеляційна рада також виявила деякі порушення і з боку ліцензійних органів. Здебільшого вони мають процесуальний характер. Так, представниками перевіряючи органів допускаються невідповідності у актах, неналежним чином повідомляється ліцензіат про перевірку, виникають також питання про позапланові перевірки без поважних підстав.

Проте заяв стає менше, оскільки інспектори органів ліцензування знають, що неналежним чином оформлена перевірка, замовний її характер, або намагання перерозподілити ринок через тиск перевіряючих не стануть на заваді, і ліцензію буде відновлено за рішенням ЕАР.

А ліцензіати знають, що потрібно дотримуватися законодавства при веденні бізнесу, дотримуватися ліцензійних умов та не намагатися обдурити державу, користуючись своїм правом на декларативний принцип.

 «Кількість скарг до нас зменшилася. Це говорить про те, що загалом інспекції міняють підходи. І ринок міняє ставлення до своїх обов’язків. Значить, ми свою роботу виконуємо! І у нас ці 58 скарг – це те, що є сьогодні, ми працюємо чітко і вчасно, і у нас «хвостів» немає. Ми все опрацьовуємо по мірі надходження», - каже Михайло Бродський.

Comments