Ірина Носачова: Бізнес-клімат у Києві – потужний магніт для залучення іноземних інвестицій і, як наслідок, джерело наповнення бюджету

опубліковано 20 серп. 2012 р., 00:49 Столичний діловий портал

Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова провела чергову, традиційну зустріч із представниками бізнесових кіл міста Києва, в якій також взяли активну участь керівники іноземних компаній та підприємств з іноземним капіталом. У межах загальної теми – «Від фіскального органу до сервісної служби» керівник столичної податкової обговорила питання поліпшення інвестиційного клімату та рівня інвестиційної активності у місті Києві. Загалом учасниками заходу стали понад 200 представників малого та середнього бізнесу, а також провідні засоби масової інформації.

За словами Ірини Вікторівни більшість інвесторів, які вкладають гроші в українську економіку, розуміють, що рівень бізнесової активності Києва вищий, порівняно з іншими регіонами. «Тому інвестори повинні відчувати сприятливий податковий клімат для того, щоб не боятися вкладати кошти у розвиток власного бізнесу і, як наслідок, у розвиток столиці України», – зауважила головний податківець Києва.

Обговорюючи головні напрями діяльності податкової служби та функціонування нових сервісів, підприємців зацікавила робота антикорупційного проекту податкової служби – «Пульс податкової». Начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у м. Києві управління внутрішньої безпеки ДПС України Сергій Мельник детально охарактеризував типові питання, які зазвичай надходять від платників податків та розповів про шляхи їх вирішення.

У ході проведення зустрічі, представники підприємницьких кіл обговорили власні проблемні питання, за наслідками яких Ірина Вікторівна надала начальникам податкових інспекцій доручення оперативно їх вирішити.

Наприкінці заходу фахівці ДПС у м. Києві відповіли на запитання учасників зустрічі, в частині вірного застосування норм Податкового кодексу України. 

ДПС у м. Києві

Comments