Інвестори Кремнієвої долини приїдуть до Києва

опубліковано 8 груд. 2011 р., 10:48 Столичний діловий портал

Більше 20 венчурних інвестиційних фондів висловили готовність приїхати до Києва, щоб знайти цікаві проекти. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, у лютому-березні 2012 року в Києві планується проведення конференції за участю представників інвестиційних венчурних фондів з Кремнієвої долини. Конференцію організує Київська міська державна адміністрація за підтримки Американської бізнес-асоціації російськомовних професіоналів (AmBAR) та конкурсу «Інноваційний прорив».

«Під час поїздки до Кремнієвої долини на конференцію SVOD, були проведені зустрічі з кількома венчурними фондами, у тому числі Garage Technology Ventures. На конференцію планується зібрати представників з 20-ти венчурних фондів, зацікавлених в роботі з нашими IT-спеціалістами та проектами. Ми плануємо влаштувати на цій конференції окрему секцію, присвячену інноваційним проектам міської інфраструктури. Зараз у Кремнієвій долині працюють понад 300 тисяч дослідників, причому близько чверті з них або їхніх батьків народилися в країнах колишнього СРСР. Але ми розуміємо, що далеко не кожен, навіть дуже просунутий спеціаліст, поїде туди. Наприклад, у Києві дуже великий обсяг підготовки ІТ-спеціалістів, більшість з них генерують ідеї, варті уваги, але далеко не кожен добирається до Силіконової долини. Це розуміють і самі інвестори, тому вони готові шукати нові майданчики», – зазначив Руслан Крамаренко.

За його словами, уже є попередня домовленість, що під час цієї конференції AmBAR спільно з КМДА буде створено фонд, який інвестуватиме в українські проекти.

Нагадаємо, у Кремнієвій долині знаходиться штаб Американської бізнес-асоціації російськомовних професіоналів (AmBAR), яка об’єднує більше 2 тисяч програмістів, інженерів, маркетологів, венчурних капіталістів та інвесторів з пострадянських країн.
 

Comments