Інвесторам запропонують побудувати у Києві нові паркінги

опубліковано 27 бер. 2012 р., 04:34 Столичний діловий портал
Інвестиційний проект будівництва нових паркінгів буде представлено на першому Київському інвестиційному форумі 29 березня

КП «Київтранспарксервіс» розробило інвестиційний проект, що включає три складові: будівництво багатоповерхових наземних перехоплюючих паркінгів на в’їзді в столицю, будівництво підземних паркінгів у центральній частині міста та у «спальних» районах.

Очікується, що нові паркінги дозволять значно розвантажити центральні магістралі та прибрати автомобілі з вулиць.

Інвестиційним проектом передбачено будівництво перехоплюючих паркінгів на основних в’їздах у місто, біля кінцевих станцій метро. Це дасть можливість водіям залишати власний автотранспорт та, зберігаючи час, пересуватися до центру міста громадським транспортом. На сьогоднішній день розроблено проект будівництва першої черги – 6-ти паркінгів на 2500 машиномісць вартістю близько 350 млн. грн. Проектом заплановано будівництво наземного паркінгу з об’єктами транспортної інфраструктури на 500 машиномісць на вулиці Академіка Палладіна (біля станції метро «Академмістечко»); на 300 машиномісць на вулиці Поліській (неподалік станції метро «Червоний Хутір»); на 350 машиномісць на вул. Щусєва (поблизу станції метро «Сирець»); на 600 машиномісць на вул. Святошинській, просп. Перемоги та площі Героїв Бресту (станція метро «Святошин»); на 400 машиномісць на просп. Перемоги (біля станції метро «Нивки») та на 350 машиномісць на Оболонському проспекті (станція метро «Героїв Дніпра»).

Крім того, проектом передбачено створення паркінгів у центральній частині міста загальною кількістю 1500 машиномісць.

Зазначимо, що на сьогоднішній день потреба у паркомісцях у Києві перевищує 300 тисяч.

Інвестиційні проекти будуть реалізовані за стандартною схемою: відведено земельну ділянку, розроблено проект будівництва, проведено конкурс на визначення інвестора та підписано інвестиційний договір з тим інвестором, який запропонує найкращі умови для міста.

Нагадаємо, Київський інвестиційний форум, організований Київською міською державною адміністрацією, Фондом «Ефективне управління» та світовим виданням Financial Times, відбудеться 29 березня 2012 року. Метою проведення Форуму визначено презентацію інвестиційного потенціалу Києва та конкретних проектів. Так, на форумі будуть представлені якірні проекти: будівництво міжнародного ділового району «Київ-Сіті», паркінгів, четвертої лінії метрополітену та створення бізнес-парку «BIONIC Hill».

КМДА

Comments