Інвестиційний проект будівництва нового виставкового центру буде винесено на Київський інвестиційний форум

опубліковано 24 лют. 2012 р., 01:49 Столичний діловий портал
Інвестиційний проект «Будівництво третьої черги Міжнародного виставкового центру на території Лівобережного громадського центру у Дніпровському районі міста Києва» буде винесено на перший Київський інвестиційний форум. Будівництво виставкової інфраструктури відповідає завданням Стратегії розвитку Києва до 2025 року та дозволить створити належні умови для проведення у місті масштабних міжнародних політико-економічних форумів, виставкових, конгресових та концертних заходів світового рівня. Потужності нового центру дозволять забезпечити участь в заходах до 3 000 осіб.

Проектом передбачено будівництво виставкових павільйонів (блоки «Д», «Е», «Ж», «К», «М», «Л») загальною площею близько 36 000 кв.м. з універсальними залами, офісними та складськими приміщеннями, блоком швидкого харчування, готельно-офісним блоком, а також паркінгом, відповідною інженерною комунікацією та інфраструктурою. Заплановано озеленення та благоустрій території, модернізація інженерних мереж та споруд, будівництво мостового переходу до станції метро «Лівобережна».

Реалізація проекту потребує інвестицій на будівництво виставкових споруд з офісними та допоміжними приміщеннями на суму 190 712 тис. грн., паркінгу – 57 600 тис. грн., мостового переходу до ст. метро «Лівобережна» – 52 000 тис. грн. Розпочати будівництво заплановано вже в 2013 році.

«Будівництво третьої черги Міжнародного виставкового центру сприятиме розвитку виставкового бізнесу та організації заходів світового рівня у Києві – від економічних форумів та конференцій до концертів зірок, сприятиме розвитку туризму та ділової активності. Також ми розраховуємо, що реалізація проекту стане ще одним додатковим рушієм інтеграції Києва у спільноту європейських столиць, як це і передбачено Стратегією розвитку Києва до 2025 року», – зазначив Руслан Крамаренко.

За його словами, будівництво нових об’єктів дозволить створити додаткові робочі місця, збільшити надходження як до міського бюджету, так і до багатьох галузей міської економіки.

Київський інвестиційний форум, організований Київською міською державною адміністрацією, Фондом «Ефективне управління» та видавництвом The Financial Times, відбудеться 29 березня 2012 року. Метою проведення Форуму є презентація інвестиційного потенціалу Києва та конкретних проектів розвитку міської інфраструктури. На сьогоднішній день вже близько 100 іноземних інвесторів підтвердило свою участь у Форумі.
 
Comments