ІІ Молодіжний інноваційний форум стартував у столиці

опубліковано 24 жовт. 2012 р., 23:44 Столичний діловий портал

Сьогодні у Колонній залі КМДА за участю молоді, представників бізнесу та влади розпочав роботу ІІ Молодіжний інноваційний форум.

На офіційне відкриття заходу завітали Народний депутат України Андрій Пінчук, перший заступник голови Держслужби молоді та спорту Сергій Глущенко та начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Вовк.

Учасниками форуму стали понад 300 осіб, серед яких: студенти вищих навчальних закладів, молоді вчені та підприємці, а також представники бізнес-компаній.

У рамках заходу юні інтелектуали презентуватимуть власні проекти щодо розвитку міської інфраструктури, екології, енергетики, енергозбереження, здорового способу життя, неформальної освіти, культури та мистецтва, ІТ-технологій, PR та іміджу Києва, а також міжнародного співробітництва.

Крім того, громадська ініціатива Центр Майбутнього представить програму «Золотий кадровий резерв столиці». Метою якої є створення єдиної бази інтелектуально обдарованої молоді та сприяння створенню можливостей для розвитку і самореалізації юнацтва на користь Києва.

«Цей форум є добрим прикладом успішного початку роботи міської цільової програми підтримки сім’ї та молоді на 2012-2016 роки. Адже один із основних напрямів програми – це якраз залучення молоді до процесу вирішення власних проблем. Сьогодні більш ніж у 300 учасників форуму є прекрасна нагода презентувати свої напрацювання, знайти партнерів, а також навчитися інноваційним бізнесовим прийомам. У столиці велика концентрація перспективної та активної молоді, тож недивно, що міська влада спрямовує свій курс на розкриття та підтримку інтелектуального потенціалу молодих киян», – зазначив начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Вовк.

Організаторами заходу виступили: ВМГО «Українська Студентська Спілка» за підтримки Державної служби молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації у рамках соціального проекту «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв нації».

Comments