Громадська рада при Держпідприємництві створить галузеву експертну групу з питань пасажирський перевезень

опубліковано 12 жовт. 2012 р., 04:49 Столичний діловий портал
Лідери наймасштабніших транспортних асоціацій України запропонували створити галузеву експертну групу з питань пасажирськи[ перевезень при Громадській раді Держпідприємництва. Це рішення було підтримано під час розширеної наради з питань регулювання автотранспортної галузі.

Планується, що робота галузевої експертної групи буде націлена на врегулювання нормативно-правового забезпечення пасажирських перевезень. При цьому будуть враховуватися зауваження й пропозиції представників профільних громадських об’єднань та підприємств автомобільного транспорту.

Заступник Голови Держпідприємництва Олег Шейко зауважив: «На кожному засіданні експертно-апеляційної ради ми стикаємося з низкою питань, які говорять нам про недоліки нашої законодавчої бази, що контролює пасажирські перевезення». Зокрема, він зазначив, що неодноразовими є випадки порушення державними органами нагляду і контролю процедури проведення огляду та видачі дозволів. Мають також місце ситуації, коли перевізники виконують певний обсяг робіт, а кошти за це збирають державні органи.

«Я сподіваюся на формування експертної групи з питань регулювання транспортної галузі для опрацювання актуальних проблемних питань. Ми зможемо спільно підготувати певні рішення, подати їх на розгляд Громадської ради, а потім і до Держпідприємництва, і прийняти їх у найшвидший термін за умов відповідності пропозицій інтересам держави» - прокоментував Голова Громадської ради при Держпідприємництві Павло Міхайліді. Координатором галузевої експертної групи одноголосно було обрано Юрія Папірового, який відтепер відповідатиме за налагодження взаємодії між представниками транспортних асоціацій з Громадською радою при Держпідприємництві.
Comments