Голова КМДА та мер Відня відкрили бізнес-форум «Київ – Відень»

опубліковано 7 лист. 2012 р., 23:29 Столичний діловий портал   [ оновлено 7 лист. 2012 р., 23:29 ]
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та мер Відня Міхаель Хойпль відкрили бізнес-форум «Київ – Відень», організований міською владою спільно з посольством Австрії в Україні у рамках Днів Відня у Києві.

«Дні Відня у Києві – це взаємовигідні інтелектуальні й культурні інвестиції в майбутнє наших міст. Інвестиційні проекти в рамках реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року можуть стати міцним фундаментом співпраці наших міст та держав. Відень має багато здобутків, які можуть бути запозичені та втілені Києвом. Впевнений, що вивчення та застосування досвіду австрійських колег сприятиме покращенню умов життя мешканців української столиці. Саме тому, перелік галузей для співпраці максимально розширений», – зазначив Олександр Попов під час відкриття бізнес-форуму.

Він розповів, що київська влада визначила низку ініціатив, реалізація яких гарантуватиме розвиток двох столиць та добробут людей. Зокрема, мова йде про співпрацю в сферах освіти, медицини, енергозбереження, електронного урядування, будівництва паркінгів, сміттєпереробних заводів та нових станцій метро.

«За роки незалежності України прямі австрійські інвестиції в українську столицю перевищили 2,7 мільярдів доларів. Це – майже 11% загального обсягу прямих іноземних інвестицій в різні сфери життєдіяльності нашого міста. І ми сподіваємося на подальшу співпрацю», – підкреслив Олександр Попов.

Очільник КМДА додав, що для Києва є цікавим і віденський досвід у сфері реалізації місцевою владою самоврядних повноважень. За словами Олександра Попова, Києву може стати в нагоді практика комунікативної політики та консультацій з громадськістю щодо вирішення соціально-економічних проблем територіальної громади, адже влада повинна слухати людей, для яких вона працює.

«Ми багато запланували на перспективу. І я вірю в конструктивний результат бізнес-форуму та Днів Відня у Києві загалом», – наголосив Олександр Попов.

Нагадаємо, що у форумі також беруть участь мер Відня Міхаель Хойпль, президент Київської ТПП Микола Засульский та президент Палати економіки Відня Брігітте Янк, а також понад 150 представників київських компаній, комунальних підприємств, голови районів та начальники профільних управлінь КМДА.

Під час бізнес-форуму провідні австрійські фірми презентують свою продукцію та проведуть переговори з українськими підприємствами. Крім того, у рамках форуму відбудеться українсько-австрійський діловий семінар на тему «Урбаністичні технології», де будуть презентовані найкращі сучасні технології управління містом та можливості їх подальшого розвитку.

Comments