Глава держави наголошує на неприпустимості необґрунтованих позапланових перевірок підприємств

опубліковано 3 квіт. 2013 р., 01:08 Столичний діловий портал
Президент України Віктор Янукович наголошує на неприпустимості продовження практики необґрунтованих позапланових перевірок підприємств, крім випадків, коли є рішення суду. Про це Глава держави сказав під час засідання Комітету з економічних реформ.

За його словами, контролюючі органи, які здійснюють нагляд і регулювання діяльності підприємств, повинні зробити все, щоб господарська, підприємницька діяльність була звільнена від зайвих перевірок. «Тиск на підприємницьке середовище повинен бути знятий за рахунок припинення дублювання функцій контролюючих органів», - наголосив Віктор Янукович.

Він зазначив, що поки не буде змінено законодавство в цьому питанні, Україна не зможе створити належних умов для ведення бізнесу. «Ніяких позапланових перевірок не повинно бути, крім випадків, коли є рішення суду», - наголосив Президент. Він також додав, що права контролюючих органів припиняти роботу підприємств повинні бути скорочені до мінімуму.

Як приклад дублювання контролюючих функцій Глава держави навів Державну сільськогосподарську інспекцією, яка, за словами Віктора Януковича, проводить перевірки у сферах техногенної, пожежної та екологічної безпеки й радіаційного контролю.

Comments