Європейська Комісія пропонує тимчасове зниження тарифів для українського експорту в країни ЄС

опубліковано 18 бер. 2014 р., 01:12 Столичний діловий портал

Україна-ЄС
Європейська комісія 11.03.2014р. прийняла пропозицію про тимчасове усунення митних зборів на український експорт до країн ЄС. Враховуючи останні безпрецедентні події в країні, політичні та економічні випробування, а також питання безпеки, з якими довелося зіткнутися Україні, 6 березня 2014 року Європейська Комісія заявила про свою підтримку шляху стабілізації української економіки і представила перелік заходів. Одним із них є надання автономних торгівельних преференцій, які були надані як пропозиція до Рішення ЄС.

Ідея полягає в тому, щоб не чекати набуття чинності положення Угоди про асоціацію щодо Глибокої та Всеохоплюючої Зони Вільної Торгівлі (ГВЗВТ), а  сприяти введенню передбачених нею тарифів для надання преференцій, та розпочати в односторонньому порядку скорочення і ліквідацію митних зборів на українські продукти експорту. Однак, преференції не являються заміною ГВЗВТ та будуть надані на обмежений період часу: до 1 листопада 2014 року. Очікується, що ГВЗВТ між Україною та ЄС буде підписана та вступить у дію до 1 листопада 2014 року, коли період надання преференцій закінчиться.

Після прийняття Європейським Союзом ці односторонні заходи нададуть українським експортерам право користуватись перевагами доступу до європейського ринку на всіх пільгових умовах відповідно графіку, який був передбачений в рамках ГВЗВТ. При цьому Україна не зобов’язана надавати додатковий доступ для експорту країн ЄС. Тимчасове усунення митних зборів буде повним або частковим, залежно від сектору економіки.

“Європейська Комісія схильна та готова сприяти Україні на шляху до стабілізації її економічної та політичної ситуації”, сказав президент ЄК Хосе Мануель Барросо. “В минулий четвер голови держав та урядів ЄС прийняли комплексну угоду щодо підтримки України в сумі 11 мільярдів євро, запропоновану Європейською Комісією. ЄК робить усе можливе для швидкої імплементації цієї угоди, і сьогодні погодила перший захід із запланованих – положення про торгівлю, що представлятиме економічну вигоду для України на суму близько 500 мільйонів євро щорічно. Ця пропозиція є дієвим відчутним заходом ЄС у підтримці України.”

“Я радий, що ми змогли діяти так швидко, щоб підготувати план допомоги Україні. Ідея полягає в тому, щоб відкрити двері для українського експорту, дати реальний поштовх для українського бізнесу і таким чином позитивно вплинути на повсякденне життя українців”, - сказав Комісар ЄС із торгівлі Карл де Гюхт. “Цією швидкою відповіддю, Європейська Комісія показала свою позицію діяти пліч-о-пліч з українським народом, і я стимулюватиму Європейський Парламент і Раду швидко проводити процеси затвердження, щоб зниження тарифів було застосоване уже в червні”.

Річний обсяг цих заходів підтримки складе майже 500 млн. євро у тарифних скороченнях, з яких майже 400 млн. євро припадають на сільськогосподарський сектор.

З метою започаткування такої односторонньої торгівлі з ЄС, Україна має в повній мірі співпрацювати з ЄС та гарантувати незмінність своїх тарифи по відношенню до ЄС у цей період. Крім того, буде введено в дію ряд захисних елементів управління, щоб запобігти виникненню спотворюючих сплесків на ринку, що можуть негативно вплинути на європейські компанії та промисловість, включаючи сільськогосподарський сектор.

Пропозиція в деталях

 

Промислова продукція: існуючі тарифи ЄС для промислових товарів, що експортуються з України, будуть негайно скасовані для 94,7% продукції. Для решти невеликої кількості продукції (деякі продукти хімічного виробництва, тощо) тарифи будуть знижені.

Сільськогосподарська продукція: для сільськогосподарських товарів ЄС прийняв важливі, але більш обмежені заходи, щоб відкрити свій ринок для продукції українського сільського господарства. Це буде гарантією того, що від цієї односторонньої торгівельної діяльності не постраждає Європейський сільськогосподарський сектор.

У визначені строки ЄС надасть негайні і необмежені переваги для 82,2 % експортованих українських товарів. Для інших продуктів (крупи, свинина, яловичина, птиця та ряду додаткової продукції) часткова лібералізація буде досягнута за рахунок надання квот для застосування безмитної тарифної ставки (тарифні квоти), які обмежують кількість певних товарів, що мають змогу отримати вигоду від торговельних преференцій.

Оброблені харчові продукти: ЄС надасть безпосередні переваги для експорту 83,4% українських товарів. Решта 15,9% будуть частково лібералізовані через тарифні квоти.

Запобіжні заходи: з метою запобігання будь-яких ризиків шахрайства право на вигоду від автономних торгових преференцій залежить від дотримання Україною відповідних процедур, пов'язаних з «правилами походження» продукції, а також участі в ефективній адміністративній співпраці з ЄС. Крім того, Україна повинна утримуватися від введення нових мит або зборів, що мають еквівалентну дію, або нових кількісних обмежень чи заходів, що мають еквівалентний ефект, або від збільшення існуючих рівнів мит, або зборів, або від застосування будь-яких інших обмежень.

Запобіжні заходи можуть бути використанні і повторне введення непільгових (звичайних) митних зборів можливе у разі, коли продукція викликатиме або загрожуватиме серйозними труднощами виробникам Союзу аналогічних або безпосередньо конкуруючих товарів у ЄС. Ця система заснована на статистичних даних, отриманих від національних митних органів на всій території ЄС. У випадку, якщо дані показуватимуть різке або швидке збільшення імпорту (мається на увазі, наприклад, якщо товари, вироблені в іншій країні (не в Україні) в кінцевому підсумку заповнюють ринок ЄС через фальшиві українські сертифікати походження і отримують вигоду від ГВЗВТ незаконно), ЄС може поновити застосування попередніх тарифів щодо згаданого продукту.

Відомості загального характеру

Україна є пріоритетним партнером в рамках Європейської політики сусідства (ЄПС) та Східного Партнерства. Європейський Союз намагається побудувати тісніші відносини з Україною, які виходять за рамки простого двостороннього співробітництва, і передбачають поступовий рух до політичної асоціації та економічної інтеграції. Це була логіка Угоди про асоціацію, у тому числі ГВЗВТ, які були предметом переговорів між Європейським Союзом та Україною протягом 2007-2011 років та започатковані обома сторонами в 2012 році. Відповідно до положень ГВЗВТ Європейський Союз та Україна повинні створити зону вільної торгівлі протягом перехідного періоду тривалістю не більше 10 років, починаючи з моменту набрання чинності Угоди про Асоціацію.

21 листопада 2013 року, Україна оголосила про припинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію, а відповідно і про створення ГВЗВТ, з ЄС. Підписання спочатку мало відбутись на саміті Східного партнерства, що проходив у Вільнюсі, 28-29 листопада 2013 року.

Після недавніх безпрецедентних подій в країні та появою безпекових, політичних й економічних викликів перед Україною, Європейська Рада заявила про свій намір підтримати країну на шляху до економіної стабілізації за допомогою пакету заходів, у тому числі надання автономних торгових преференцій.

Держпідприємництво

Comments