Експертно-апеляційна рада Держпідприємництва задовольнила 60% скарг підприємців.

опубліковано 7 лист. 2012 р., 01:08 Столичний діловий портал
 
Загалом під час засідання 6 листопада 2012 р. розглянули 21 заяву, лише 40% скаржників було відмовлено у поновленні ліцензії.

Так, до Експертно-апеляційної ради надійшла скарга від підприємства, яке займається реалізацією прекурсорів (речовин, які використовуються для виробництва, виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин). Державна служба України з контролю за наркотиками нагадала, що відпускатися такі речовини можуть лише тим суб’єктам, які мають ліцензію на їх придбання. Якби бізнесмен, який продавав прекурсори, чітко контролював своїх покупців, то жодних проблем не виникло б.

Розглядалася справа однієї з успішних та відомих рейтингових охоронних фірм щодо рішення МВС анулювати ліцензію з надання послуг з охорони власності та громадян. Рада підтримала підприємця. Проте під час розгляду справи виникли питання, пов’язані із роботою агентств безпеки та охоронних фірм, наприклад, факти причетності таких структур до рейдерства. Голова Експертно-апеляційної ради Михайло Бродський наголосив що це неприпустимо. 

 «За будь-яку участь охоронної приватної компанії у рейдерському захваті ми прийматимемо безапеляційне рішення підтримати рішення органу ліцензування щодо позбавлення ліцензії, якщо будуть звернення до нас», -  заявив Михайло Бродський.

Часті скарги від власників аптек та складів викликали чергову дискусію, зокрема, з приводу недостатньої освіченості у сфері фармації як самих працівників закладів, так і безпосередньо власників.  

Михайло Бродський послався на європейський досвід: «Власник або співвласник аптеки сам повинен мати медичну освіту, для того, щоб мати можливість професійно керувати своїм бізнесом. Зараз ми будемо доповнювати ліцензійні умови відповідними вимогами».

Comments