Економічна рада УСПП опрацювала Концепцію реформування податкової системи України

опубліковано 30 лип. 2012 р., 00:00 Столичний діловий портал
Економічна рада УСПП опрацювала Концепцію реформування податкової системи України

Українські промисловці, підприємці і роботодавці підтримують ініціативу Державної податкової служби та фінансового блоку уряду щодо вдосконалення податкової системи України, особливо в частині, яка стосується зниження рівня фіскального навантаження, вдосконалення адміністрування податків, переходу на бухгалтерські методи звітності в повному обсязі, а також створення рівноправних умов між платником податків і державою. Про це заявляє президент УСПП, голова ООРУ, народний депутат України Анатолій Кінах.

За словами лідера промислово-підприємницької спільноти, Економічною радою УСПП, до якої входять понад 70 асоціацій і об’єднань бізнесу, проаналізовано Концепцію реформування податкової системи України, що підготовлена податковою. «Промисловці, підприємці і роботодавці України, представники наукового й експертного середовища опрацювали  ініціативу фінансового блоку уряду і вже направили в Державну податкову службу свої пропозиції щодо її доповнення. Є домовленість розглянути їх на розширеному засіданні Економічної ради УСПП, що відбудеться 2 серпня за участю представників ДПС, Мінфіну, з метою прийняття системних, високопрофесійних рішень, спрямованих на вдосконалення податкової системи нашої держави», – інформує А. Кінах.

Економічною радою виокремлено деякі положення даної Концепції, які на думку реального сектору, містять певні ризики для розвитку підприємництва та економіки України в цілому. Зокрема, недоцільним є запровадження різних ставок для імпортних операцій, для послуг та ряду галузей (12%) в порівнянні з іншими операціями (7%), що може призвести до ряду деструктивних змін в економіці у частині перерозподілу ПДВ між цими видами операцій.

Запровадження податку з обороту за ставкою 2,5% без врахування прибутковості окремих галузей та видів діяльності, за словами експертів Економічної ради УСПП, може обумовити значне збільшення податкового навантаження на низькорентабельні галузі та інші види діяльності, що стане для них непосильним тягарем і негативно вплине на їх фінансовий стан. За попередніми розрахунками наслідків запровадження податку з обороту при 20% рентабельності бізнесу додатково підприємництво отримає навантаження на чистий дохід в розмірі 12,5%. При зниженні рентабельності в два рази навантаження збільшується також в два рази (до 25%). Таким чином, від такої новації позитивну користь зможуть отримали лише  високодохідні галузі та види діяльності, які не будуть здійснювати експортні операції, а для низькорентабельних платників податків це перетвориться на додаткове навантаження.

 Введення податку з обороту для всіх без виключення платників податків, кажуть в УСПП, призведе до додаткового податкового навантаження на експортерів та інвесторів, які здійснили капітальні інвестиції в бізнес. Такі платники податку будуть приречені на сплату додаткових платежів до бюджету. Тому  враховуючи, що такі підприємці є авангардом нашої економіки, весь тягар додаткового поповнення бюджету ляже саме на передові вітчизняні підприємства. Крім цього, експортоорієнтовані платники податків опиняться в більш невигідному становищі, ніж імпортоорієнтовані підприємства, позаяк з додатковим оподаткуванням експортних операцій податком з обороту за ставкою 2,5%, імпорт буде обкладатися за меншою, в порівнянні з діючою системою оподаткування, ставкою.

Задля встановлення економічно обґрунтованого рівня податкового навантаження на бізнес та недопущення будь-яких деструктурних змін в напрямках оподаткування, в УСПП вважають за необхідне виключити з Концепції положення про застосування різних ставок з ПДВ. Доцільним буде лише запровадження ставки ПДВ для імпорту, послуг та всіх інших операцій на внутрішньому ринку на рівні 10% - 15%.

Також, кажуть експерти Союзу, варто спрямувати сферу застосування податку з обороту виключно на продаж товарів/послуг кінцевому споживачу зі звільненням від цього податку проміжних операцій на кожній стадії виробництва і реалізації товарів/послуг. Крім того, слід знизити ставку податку з обороту (до 0,5 % - 1%) та диференціювати її в залежності від видів товарів/послуг, звільнивши від оподаткування соціально значущі товари. При цьому, слід розглянути питання про поєднання цієї системи оподаткування із спрощеною системою оподаткування, яка є в деякій мірі альтернативою податку з обороту.

УСПП

Comments