ДПС у м. Києві прагне стати взірцем для податкових служб інших регіонів щодо якості обслуговування платників

опубліковано 8 лют. 2012 р., 23:30 Столичний діловий портал   [ оновлено 8 лют. 2012 р., 23:33 ]

Такі наміри озвучила голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова під час нещодавньої прес-конференції на тему «Підсумки роботи податкової служби столиці за 2011 рік та стратегічні напрями роботи на 2012 рік». «Саме в Києві головним чином формується бізнес-клімат нашої держави. І на те, як ми налагодимо взаємодію з платниками податків у столиці, будуть рівнятися інші регіони України, — переконана Ірина Носачова. — Для цього в нас є потенціал, сили, а головне — бажання працювати в напрямі покращення податкового сервісу».

За словами керівника податкової служби м. Києва, у поняття «сервіс» податківці вкладають передусім якість, зручність, швидкість, доступність, комфортність для платників і, звичайно, відкритість перед ними. Перші кроки на цьому шляху вже зроблено. «Ми продовжили робочий графік так званих вікон, у яких обслуговуються платники — подають декларації чи отримують довідки», — пояснила Ірина Носачова. Зараз робочий день податкового інспектора столиці триває до 20:00 у буднях і до 16:00 у вихідні. Реформування податкової служби

Принципове питання 2012 р. — реформування податкової служби. «Воно полягає у зміні ставлення до платників податків, впровадженні в роботу податкової служби сучасної ідеології, заснованої на відході від фіскального тиску на економіку і зосередженні уваги на створенні умов для зручного ведення бізнесу», — уточнила Ірина Носачова.

Заради втілення цієї ідеології в життя керівництвом ДПС України розроблено стратегічні завдання на поточний рік, які включають: трансформацію податкової служби в сервісну службу, максимально зручну для платників податків; посилення стимулюючої ролі служби; стійке й ритмічне забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів; забезпечення стабільної законодавчої бази; формування податкової культури в суспільстві.

Серед нововведень, які вже запроваджено, — скорочення процедури реєстрації платників ПДВ до шести робочих днів, а також до п’яти днів — термінів видачі довідок про відсутність податкової заборгованості, декларування валютних цінностей, зарубіжної власності резидентів України та ін. «Щодо махінацій з видачею свідоцтва платника ПДВ, на жаль, доводиться констатувати: попит породжує пропозицію або навпаки. Тому закликаю всіх отримувати ці свідоцтва в межах чинного законодавства і не давати жодних приводів для корупційних дій з боку податківців, заробляння за власний рахунок», — звернулася до платників через ЗМІ голова ДПС у м. Києві.

Під час прес конференції Ірина Носачова нагадала про новий антикорупційний проект, створений під егідою Голови ДПС України, — «Пульс податкової». Це гаряча телефонна лінія, за номером якої можуть телефонувати небайдужі громадяни і повідомляти про неправомірні дії з боку працівників податкової служби. Працює лінія цілодобово: з 8:30 до 19:30 — оператори, а в неробочий час — інтерактивний автовідповідач. При кожен, хто телефонує, гарантовано отримує зворотній зв’язок з інформацією про заходи, вжиті за наслідками поданого сигналу.

Пильнує за неперервністю діалогу з підприємцями і сама голова ДПС у м. Києві. Для цього вона створила власну електронну скриньку golova@kyivsta.gov.ua, мета якої — особисто вирішувати окремі проблеми, з якими стикаються підприємці. За словами Ірини Носачової, кількість звернень за цією адресою постійно збільшується, і приблизно четверта частина з них уже містить слова вдячності. «Найгірше питання — те, яке не задано, тому я — тільки «за» підтримку зворотного зв’язку з громадськістю, — підкреслила головний столичний податківець. — Як керівник я готова чути і співпрацювати з кожним і разом із платниками перетворювати податкову службу на сервісну, таку, що передусім задовольняє вимоги своїх клієнтів».

ДПС у м. Києві

Comments