Дозвільний центр стає складовою центру надання адміністративних послуг

опубліковано 23 черв. 2012 р., 02:05 Столичний діловий портал   [ оновлено 27 черв. 2012 р., 09:14 ]
Верховна рада в цілому схвалила законопроект про адміністративні послуги

Відповідно до проекту, дозвільний центр є складовою центру надання адміністративних послуг. Відтак, у центрі надання адмін. послуг будуть надаватися усі адміністративні послуги, в т.ч. видача документів дозвільного характеру.

Водночас, проектом передбачається розробка на кожну адміністративну послугу інформаційної і технологічної карток.  Відповідно інформаційна картка інформує про суб’єкта надання послуги, перелік документів, необхідних для отримання адмін. послуг, платність або безоплатність таких послуг, строк надання. Технологічна картка містить інформацію про порядок надання адмін. послуг,  тобто етапи опрацювання звернення, відповідальну особу.

Суттєвими перевагами даного законопроекту є встановлення можливості надання адмін. послуг в електронній формі, тобто заявникам можна не лише звернутись за послугою в електронному вигляді, а ще й в електронному вигляді безпосередньо її отримати та оплатити (дистанційно).

Окрім того, рівень посади державного адміністратора зазнає  суттєвого підвищення.

За, схвалений в цілому ВРУ, проект закону «Про адміністративні послуги» (реєстр. № 9435 від 09.11.2011) проголосували 235 народних депутатів.
Comments