До уваги українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн – членів Митного союзу

опубліковано 12 квіт. 2013 р., 00:19 Столичний діловий портал   [ оновлено 12 квіт. 2013 р., 00:19 ]
Звертаємо увагу українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу, на необхідність дотримання вимог технічних регламентів Митного союзу.

Станом на березень 2013 року держави-члени Митного союзу прийняли 31 технічний регламент, у тому числі у сферах залізничного транспорту та інфраструктури, безпеки харчових продуктів, продукції для дітей та підлітків, іграшок, парфумерно-косметичної продукції, меблевої продукції, колісних транспортних засобів та тракторів.

Перелік та тексти технічних регламентів розміщені на сайті Митного союзу www.tsouz.ru (розділ «База даних», підрозділ «Розробка технічних регламентів»).

Розробка технічних регламентів Митного союзу здійснюється відповідно до «Положення про порядок розробки, прийняття, внесення змін та відміни технічного регламенту Митного союзу», затвердженого рішенням Комісії зазначеної регіональної організації від 20.06.2012 р. №48. Пункт №9 зазначеного Положення передбачає участь зацікавлених осіб третіх країн у громадському обговоренні проекту технічного регламенту Митного союзу.

У разі зацікавленості українські виробники можуть безпосередньо брати участь у громадських обговореннях проектів технічних регламентів Митного союзу та направляти пропозиції на адресу Євразійської економічної комісії: 119121, м. Москва, Смоленський бульвар, 6.3/5, будівля 1.

Comments