Досвід проведення ЄВРО 2012 використають для розвитку туристичної галузі столиці

опубліковано 11 лип. 2012 р., 03:43 Столичний діловий портал
Фахівців, які координували підготовку міста до проведення ЄВРО 2012, планують залучити до розвитку туристичної галузі столиці. Так, Київська міська державна адміністрація запропонує депутатам Київради внести зміни до структури КМДА, утворивши на базі Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу нову структуру, яка опікуватиметься туристичною сферою – Управління туризму Київської міської державної адміністрації. Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

«Київ гідно провів ЄВРО 2012. Усі заходи, пов’язані з чемпіонатом, пройшли на високому організаційному рівні. У цьому є неодмінна заслуга фахівців профільного управління. Однак, після завершення чемпіонату з метою оптимізації структури міська влада ініціюватиме створення Управління туризму на базі Головного управління з підготовки до ЄВРО. Я впевнений, що кадровий потенціал цього управління зможе забезпечити реалізацію Стратегії розвитку Києва до 2025 року в частині покращення туристичної привабливості столиці», – розповів Олександр Пузанов.

Він додав, що у зазначеному управлінні працювали досвідчені фахівці, переважна більшість яких володіє іноземними мовами, має досвід роботи з міжнародними організаціями, проведення міжнародних виставок, промоційних заходів тощо.

Олександр Пузанов також зауважив, що у разі, якщо депутати Київради підтримають зазначений проект рішення, функції відділу туризму та відділу готельного господарства Головного управління комунального господарства КМДА будуть передані новоствореному профільному структурному підрозділу.

«Таке рішення дозволить не тільки оптимізувати структуру виконавчого органу, а й забезпечить ефективну реалізацію Стратегії розвитку Києва до 2025 року щодо питань, пов’язаних із туристичною галуззю столиці», – підкреслив заступник голови КМДА.

кмда

Comments