До квітня цього року міська влада планує відкрити 10 районних дозвільних центрів

опубліковано 14 лют. 2012 р., 02:47 Столичний діловий портал

У планах міської влади – до квітня 2012 року відкрити 10 районних дозвільних центрів. Про це сказав начальник Головного управління з питань регуляторної політики та питань підприємництва КМДА Микола Поворозник в ефірі телеканалу «Київ».

За його словами, протягом усього 2011 року до дозвільних органів звернулося більше 23 тисяч суб’єктів господарювання, а з початку 2012 року до міського дозвільного центру звернулося вже понад 6 тисяч. Тобто кількість звернень збільшилася більш ніж у 10 разів, адже отримання документів за принципом «єдиного вікна» – це і скорочення часу, і можливих фінансових затрат підприємців, враховуючи, що 90% дозволів надаються безкоштовно.

«У березні ми плануємо розпочати відкривати дозвільні центри в усіх районах. Зараз триває активна робота з ремонту приміщень, обладнання», – сказав Микола Поворозник.

Також він повідомив, що у зв’язку з необхідністю, на виконання доручення голови КМДА Олександра Попова, штат працівників «Єдиного вікна» збільшено.

«Ми зіткнулися з початку року з фізичною неможливістю розглянути всі заявки, які надходять за день, тому голова КМДА доручив збільшити штат адміністраторів на 20 одиниць», – повідомив Микола Поворозник. Він впевнений, що це допоможе уникнути черг та пришвидшити видачу необхідних документів.

Comments