До кінця травня Центри надання адміністративних послуг з’являться в усіх районах столиці

опубліковано 21 трав. 2012 р., 02:37 Столичний діловий портал
Пропускна спроможність Міського дозвільного центру досягла 1,5 тис. заяв на день. Про це повідомив начальник Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва КМДА Микола Поворозник під час конференції «Податкові та фінансові умови роботи малого та середнього бізнесу в 2012 році», організованої журналом «Деньги» для підприємців міста Києва. Усього ж з початку року через Міський дозвільний центр розглянуто 23 144 звернення суб'єктів господарювання, а через дозвільні центри районних в місті Києві державних адміністрацій – 2 470.

«Сьогодні у Міському дозвільному центрі видається 64 документи дозвільного характеру та надається 90 адміністративних послуг. На рівні районів Києва у 8 районах столиці у новому форматі відкрито центри надання адміністративних послуг. Там встановлена електронна черга, електронний документообіг, облаштовані робочі місця для обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями, зручні зали очікування та встановлено інформаційні кіоски з інформацію щодо отримання документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг. До кінця травня заплановано відкриття таких Центрів у Печерському та Оболонському районах міста», – повідомив Микола Поворозник.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко зазначив, що Київ є національним центром концентрації підприємницької активності.

«Основною тенденцією є поступове збільшення кількості малих підприємств. Треба зазначити, що концентрація малих підприємств на 10 тис. осіб у Києві набагато перевищує середній рівень у країні та становить – 250 проти 63. Ключову роль у розвитку міста грає бізнес. Від того, скільки робочих місць створено у місті, яку зарплату отримують співробітники, напряму залежить добробут міста, адже левову частину надходжень до бюджету Києва складає податок на доходи фізичних осіб. Ми зацікавлені, щоб бізнес у нас почувався комфортно, щоб він платив «білу» зарплату, адже через зарплату у конвертах місто втрачає до 40% ПДФО, який є основним наповнювачем столичного бюджету», – наголосив Руслан Крамаренко.

 КМДА

Comments