До кінця року «єдине вікно» запрацює і для фізосіб Києва

опубліковано 16 лют. 2012 р., 07:54 Столичний діловий портал

До кінця року адміністративні послуги фізособам також будуть надаватися держадміністраторами. Про це розповів начальник ГУ з питань регуляторної політики та підприємництва Микола Поворозник.

«Ми з нетерпінням чекаємо прийняття закону про адміністративні послуги, щоб він нас можливо десь підкоригував. На сьогоднішній день ми йдемо, як «пілотники», робимо роботу і боїмося, щоб вона в якийсь один момент не стала зайвою або не так зробленою. Якщо говорити про те, що зроблено, ми провели аналіз адміністративних послуг, що надаються на сьогоднішній день КМДА, районами, визначилися з переліками. Зараз основне завдання для нас - це зробити стандарти надання цих адміністративних послуг. Кожному суб`єкту, кожному громадянину має бути зрозуміло, для чого потрібна ця послуга йому особисто і яким чином йому її можна отримати. І ось центр надання адміністративних послуг, який відкрився в Солом`янському районі, він на сьогоднішній день вже працює за тим стандартом, який ми передбачаємо, що він буде в законі про надання адміністративних послуг. Поки ми приймаємо заявки від суб`єктів господарювання на адміністративні послуги від мешканців міста Києва, фізичних осіб, через представників органів, які надають ці адміністративні послуги. Але надалі, я думаю, що на кінець року, ми все так вийдемо на ту схему, яка відпрацьована на сьогоднішній день в дозвільній системі, і їх також буде приймати адміністратор», - розповів Поворозник.

Це, за словами начальника управління, також спростять отримання дозвільних документів, оскільки у заявника не виникатиме потреба звертатися в кілька органів.
 

Comments