До «Київзеленбуду» надійшло 20 заявок щодо квіткового оформлення Хрещатику.Конкурс триває

опубліковано 17 жовт. 2012 р., 05:43 Столичний діловий портал   [ оновлено 17 жовт. 2012 р., 05:51 ]
До оргкомітету конкурсу «Проект на краще квіткове оформлення вулиці Хрещатик», що оголосив КО «Київзеленбуд» при підтримці КМДА, надійшло 20 заявок. Учасниками конкурсу стали представники столичних вузів, які спеціалізуються на ландшафтному проектуванні.  Також, до ідеї квіткового благоустрою долучились архітектори міста та ландшафтні дизайнери країни. За умовами конкурсу, отримавши конкурсну документацію, учасники мають подати проекти до 30 листопада  2012 року.
«Ми очікували таку високу зацікавленість громадськості до проведення нашого конкурсу. Це свідчить, перш за все,  про небайдужістькиевлян до довкілля та ландшафтного оформлення головної вулиці країни. Впевнений, що проекти будуть цікавими та перспективними», - зауважив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло ЦАРЕНКО.
Нагадаємо, конкурс оголошено з метою розробки та визначення кращого проекту квіткового оформлення вул. Хрещатик, аби виявити сучасні  ідеї в ландшафтному мистецтві та квітковому оздобленні столиці з подальшим втіленням. Переможець конкурсу отримає 10 тисяч гривень.

Детальні умови конкурсу

Comments