До Києва з культурно-діловою місією прибула делегація із міста Санкт-Петербург

опубліковано 21 лист. 2012 р., 23:59 Столичний діловий портал   [ оновлено 22 лист. 2012 р., 00:00 ]

До Києва з візитом завітала делегація із міста Санкт-Петербург. Перша робоча зустріч членів делегації з київськими колегами відбулася сьогодні у стінах столичної мерії.

«Партнерські стосунки Києва і Санкт-Петербурга беруть свій початок ще з 23 червня 2001 року, коли був підписаний відповідний меморандум про співпрацю. З того часу наші міста взаємодіють у різних сферах життєдіяльності, обмінюються управлінським досвідом. Переконаний, проведення низки зустрічей у рамках «Культурно-ділової місії Санкт-Петербурга в Києві», яка стартує завтра у столиці, ще більше поглибить нашу співпрацю», – зазначив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак під час зустрічі.

У рамках діалогу російські делегати запропонували Києву співпрацю у реформуванні сфери житлово-комунального господарства, транспортної інфраструктури, енергетичного комплексу, управлінського сектору тощо.

«Ми розробили і затвердили Стратегію розвитку Києва до 2025 року, з якою ви можете детально ознайомитися і з’ясувати, які пріоритети виокремила для себе київська влада у розвитку столиці на наступні 13 років. Саме у розвитку цих напрямків ми зараз найбільше зацікавлені. Сподіваюся, що у подальшому такі зустрічі стануть регулярними і приноситимуть обом сторонам плідні результати», – підкреслив Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, завтра, 22 листопада, відбудеться урочисте відкриття «Культурно-ділової місії Санкт-Петербурга в Києві» у готелі «Прем’єр Палас» (бульв. Т. Шевченка/вул. Пушкінська 5-7/29, 2-й поверх).

У рамках ділової програми відбудеться зустріч представників малих та середніх підприємств Санкт-Петербурга і Києва, які представлять інноваційні технології у сферах ЖКГ, енергетики, містобудування, інформаційних технологій тощо. Крім того, учасники місії розкажуть про економічний потенціал та інвестиційні можливості двох міст.

Comments