Дні Києва у Відні відкрили перспективу виробництва автобусів на електродвигунах

опубліковано 23 квіт. 2013 р., 23:42 Столичний діловий портал
У рамках проведення Днів Києва у Відні голова КМДА Олександр Попов відвідав завод компанії «Siemens», де нині налагоджене серійне виробництво автобусів, які працюють на електричних двигунах.

Мідіавтобуси курсують столицею Австрії круговим маршрутом, тривалість якого складає близько 30 хвилин, а на кінцевих зупинках відбувається їхня підзарядка. При цьому автобуси використовують електромережу трамвайних ліній. Запровадження такого виду транспорту дозволяє економити енергоносії та поліпшує екологічну ситуацію в місті. Крім того, мідіавтобуси мобільні та більш маневрені, на відміну від тролейбусів.

Олександр Попов обговорив можливості створення спільного австрійсько-українського підприємства з виробництва автобусів з електродвигунами на базі комунального підприємства «Київпастранс».

«Для нас важливо налагодити таке виробництво саме у Києві, адже це дозволить створити нові робочі місця для мешканців міста і сприятиме розвитку інших підприємств столиці, які будуть задіяні у цьому процесі. А застосування новітніх екологічно чистих технологій дозволить вивести транспортне забезпечення Києва на якісно новий рівень», – сказав очільник КМДА.

У свою чергу представники компанії «Siemens» розглядають Київ як перспективний регіон для налагодження виробництва електроавтобусів, адже, як і Відень, столиця України має історичний центр, де було б доцільнішим використання саме екологічно чистого та мобільного виду громадського транспорту.

Comments