Дмитро Новицький: «Ми стоїмо на порозі значних системних змін у житлово-комунальному господарстві»

опубліковано 23 лист. 2012 р., 05:06 Столичний діловий портал   [ оновлено 23 лист. 2012 р., 05:07 ]
У рамках «Культурно-ділової місії Санкт-Петербурга в Києві» відбувся круглий стіл «Інноваційна складова реформування ЖКГ». У заході взяли участь начальник Головного управління комунального господарства КМДА Дмитро Новицький, представники київського й санкт-петербурзького водоканалів та малих і середніх підприємств, що займаються розробками та виготовленням обладнання для житлово-комунальних підприємств.

У ході зустрічі учасники обговорення обмінялися досвідом та розглянули перспективи тісної співпраці в реформуванні житлово-комунального господарства обох міст.

«Ми стоїмо на порозі значних системних змін у житлово-комунальному господарстві. І без обміну досвідом, знаннями та інформацією з колегами з інших країн – виконання цього завдання є практично неможливим. Особливо цікавим для нас є санкт-петербурзький досвід, оскільки модернізацію галузі вони розпочали багато років тому і вже досягли значних результатів. У рамках обговорень, співпраці з нашими російськими колегами ми переконуємося, що перебуваємо на правильному шляху», – заявив начальник Головного управління комунального господарства КМДА Дмитро Новицький.

Він також розповів, що Київ особливо цікавить уже реалізований у Санкт-Петербурзі проект будівництва заводу з виготовлення гідрохлорид натрію, що є більш м’яким реагентом для дезінфекції води в порівнянні з хлором. Будівництво такого заводу в столиці розглядається в рамках проекту «Питна вода».

Comments