Для розширення підприємництва та обміну досвідом Держпідприємництво підписало меморандум з Туреччиною

опубліковано 14 вер. 2012 р., 02:40 Столичний діловий портал
У рамках приїзду Прем'єр-міністра Туреччини (13.09.12) на «Друге засідання українсько-турецької Стратегічної ради високого рівня» в якості уповноважених осіб Голова Держпідприємництва Михайло Бродський та Голова Організації розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу Турецької Республіки Мустафа Каплан підписали меморандум про співпрацю.

 «До наміченого візиту Прем'єра ми виступили з ініціативою підписати таку угоду. Отримали підтримку Президента, і протягом 2-х тижнів текст меморандуму спільно з турецькою стороною був відпрацьований», - говорить Михайло Бродський.

Перед підписанням документа в Держпідприємництві пройшла зустріч із Главою Організації з питань розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу Мустафою Капланом. Це були двосторонні презентації структур. Турецька сторона запропонувала свій план дій, розрахований на обмін досвідом, навчання підприємців, зустрічі з представниками бізнесу обох країн, підтримку експортного потенціалу, спільну участь у заходах під егідою ЄС. Зі свого боку Бродський заявив, що готовий навіть збільшити масштаби співпраці.

За словами Голови Служби, перш за все, в Держпідприємництві буде відшліфований спільний план з конкретними термінами. На його думку, результатом має бути розширення підприємництва, оскільки це нові ринки, нові можливості, в тому числі, позитивний досвід інших країн.

Під час офіційної зустрічі в Адміністрації Президента України був підписаний меморандум щодо вдосконалення співробітництва між Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва та Організацією з питань розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва Турецької Республіки.

 «Так співпало, що Туреччина стала першою країною, з якою Держпідприємництво підписало подібну угоду. Працюємо в цьому напрямку далі», - зазначає Михайло Бродський.

 Держпідприємництво

Comments