Дев’ять столичних підприємств стали переможцями конкурсу «Столичний стандарт якості»

опубліковано 13 лют. 2013 р., 02:59 Столичний діловий портал
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вручив дипломи 9-ти переможцям конкурсу «Столичний стандарт якості», що проводиться в рамках програми «Київська якість».

«Ми ініціювали цей проект задля того, щоб, передусім, морально підтримати київські колективи, які сьогодні виробляють товари зразкової якості. Крім того, цей знак якості допомагає споживачеві зорієнтуватися у різноманітті товарів і виробів та надати перевагу дійсно високому ґатунку. Саме тому компанії, які претендують на таку відзнаку, проходять надзвичайно серйозну перевірку щодо якості продукції. Визначаючи переможців, ми враховуємо і якість продукції, і соціальну спрямованість підприємств, і рівень соцзахисту її працівників. Тож з упевненістю можу сказати, що відзнака «Столичний стандарт якості» додає престижу компаніям-виробникам», – зазначив Олександр Попов.

Серед 120 підприємств, які цьогоріч взяли участь у конкурсі, сертифікат якості за продукцію отримали: ПП «ТВІН» за м’ясо-ковбасні вироби, ПП «Ніка 1» за кондитерські вироби та ковбасну продукцію, ПП «Науково-виробнича фірма «Лактікум» за кисломолочний продукт із фруктовим наповнювачем, ТОВ фірма «Фавор» за молоко та кисломолочну продукцію, ПП «Торгпродсервіс» за фасовані харчові продукти, ТОВ «Науково-технологічний центр «Вербена» за дезінфекційний засіб «Полідез», ПАТ «Київська виробнича компанія «Рапід» за послуги з міжнародного автоперевезення вантажів, ТОВ «Каліпсо» за екрановані камери, мобільні кабіни для проведення переговорів, ТОВ «Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр «Ортес» за протези молочної залози.

Конкурс проводиться з метою не лише визначити найбільш якісних столичних виробників товарів, а й задля стимулювання господарюючих суб’єктів Києва постійно працювати над підвищенням основних показників конкурентоспроможності продукції: високою якістю та доступною ціною.

КМДА

Comments